Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetetlen anélkül fogyni,...

Lehetetlen anélkül fogyni, hogy arcról és mellről ne fogyjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék a hasamról és a fenekemről kicsit fogyni. Nincs is akadálya, mert sikerül, de nem tudom elkerülni h az arcomról ne fogyjak. Ezért is szedtem fel újból pár kilót, mert szinte betegesen sovány lett az arcom és mellem is alig volt. Sajnos a hasamra is ment kicsi, ami nem zavarna, de mivel izmos hasam van nem áll jól.
2010. aug. 17. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Diétával nem, ha csak és kizárólag sporttal csinálod (szakember segítségével, nem összevissza), el tudom képzelni.
2010. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs lokális, vagyis helyi fogyás. Ha szeretnél fogyni a hasadról, csak diétával, edzéssel érheted el. A szervezeted mindenhonnan mozgósítja a zsírokat, tehát az arcodról, melledről is. Én is ilyen típusú vagyok. Vagy szép, vékony testem van beteges arccal és 0 mellel, vagy ducibb testem és normális arcom. Annyit megpróbálhatsz, hogy sokat edzel kifejezetten ezekre a testrészekre.
2010. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én mellről egyáltalán nem fogytam, bár 2 hónapja, mióta csinálom fogamzásgátlót szedek, így ez nem tudom mennyire befolyásolja. Bár sosem voltam az a mellről fogyós típus, ehhez genetika is kell azért. Viszont ajánlok neked 2 "úszógumigyilkos" :D dvd-t, ha van kedved csináld. Norbi-Fitness kickbox és Czanik Balázs - Capueira aerobik. Én halál komolyan 2 ruhaméretet fogytam 2 hónap alatt.
2010. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!