Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetetlen 4 nap alatt 3kg-t...

Lehetetlen 4 nap alatt 3kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szerintetek lehetetlen 4 nap alatt 3 kg-ot fogyni és ha nem akkor hogyan!A hülye válaszok nem érdekelnek a normálisakat pedig megköszönöm!
2011. jún. 20. 10:36
 1/7 bix ***** válasza:

4 nap alatt 3 kiló? lehet. ha sikerül ledobni 3.5 kiló vizet, vagy elmész beöntésre. zsírból leadni 3 kilót lehetetlen ennyi idő alatt.


egy kiló zsír "elégetéséhez" kb 9000 kcal hiány kell a szervezetnek, azaz ennyivel többet kéne elhasználni a napi beviteleden felül. 4 nap alatt kéne akkor 27000 kalóriás edzést csinálnod, és 0 kalóriát bevinni. persze ez csak matematikailag állja meg a helyét, gyakorlatilag az első nap belealnál

2011. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Az biztos hogy bele halnék!Igazából azért érdekel mert sokan azt mondják hogy lehetetlen!De nekem mindig 2-3kg ingadozásom van szóval ha mondjuk 58kg vagyok és egy-két napig nem eszek olyan sokat akkor következő reggel már csak 56-55kg vagyok és nem értem hogy ez hogy van akkor!
2011. jún. 20. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:

le lehet adni,nem eszel és kész


de amint eszel normálisan,visszajön


ahogy irod,ugy normális

2011. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:
ez az ingadozás függ a hormon, folyadék szintedtől, hogy milyen periódusban van az emésztésed mennyire ürültél ki, stb. 1-2 kiló az lehet víz, kaja, de még egy hajvágás is néha csodákra képes:D
2011. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem reggel és este között van, két-három kiló a súlyingadozás. Folyadék, kaja, a bélben termelődött gázok, stb, ezeknek bizony súlya van, ez természetes. Ha nő vagy, akkor a menstruációnál a visszatartott víz miatt 1,5-2, de akár 3 kilóval is többet nyomhatsz. Ezeknek a testzsírodhoz semmi köze.

Zsírból lehetetlen ennyit fogyni pár nap alatt, négy nap alatt EGY kiló zsír se megy le, még ha a négy napot töményen végigedzed, akkor se valószínű.

Zsírleszívás esetleg, ha tényleg ilyen sürgős, de ott se szoktak 2-2,5 kilónyi zsírnál többet vállalni, azt is csak nagyobb túlsúlynál.

2011. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Na zsírleszívás, tovább tartana felgyógyulni mint lefogyni!Lefogyni szeretnék az igaz de tartósan és tudom s hogy hogyan kell csak most egy kicsit nehéz mert mintha megállt volna!Tehát amint mondtam az a 2-3kg egy-két nap alatt lemegy de a többi már nehezen és mire menne megunom mert már nincs bennem akkora akarat mint mikor kezdtem a fogyózást!
2011. jún. 20. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet.4-5 nap alatt koplalással fogytam 4 kg-ot..aztán megjött a mensim,és abbahagytam,és abba az időbe több is voltam..2-3 kilóval..aztán abbahagyta és ugye 56-ra fogytam le,és azóta nem diétáztam és 57 vagyok..az volt úgy 2 hónapja...úgyhogy azon szerencsések közé tartozom,akik meg bírják tartani koplalás után a súlyukat..de ki tudja?lehet h te nem tudnád..
2014. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!