Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehetetlen fogyni? Csakis...

Így lehetetlen fogyni? Csakis diétával lehetséges?

Figyelt kérdés

180cm-s lány vagyok, régóta 80 kg körül van a súlyom. Ezzel eddig kibékültem (nem vagyok vékony, de mivel eloszlik nem annyira vészes)

Tartom a súlyomat évek óta, esetleg ha 1-2 kiló jött fel.

Most elhatároztam, hogy minden nap megcsinálok egy -egy cardio dvdt (kb 40perc-1 órásat)

Diéta nélkül fogyhatok így? Hisz eddig is tartottam a súlyom akkor most mozgással fogyni fogok? Vagy muszáj az a betarthatatlan diéta? (amúgy is lisztérzékeny vagyok, elég az a diéta nekem)

köszi

21l


2011. febr. 9. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sok nem fog lemenni! Az a gond (ill.nem gond), hogy a fogyáshoz kb. 70%-ban járul hozzá a kaja és 30-ban a mozgás.

Én súlyt tartok úgy, hogy már nem diétázom és heti 3szor mozgok egy órát!

2011. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még anno, fiatalabb koromban diéta nélkül fogytam le, 68 kilóról 57re (ami a 172 centimhez korrekt -szerintem :)), napi 45-50 perc futás/erősítés mellett. És, azóta is tartom a súlyomat.

25/N

2011. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem diétázom,mert nem engedhetem meg,hogy 3 féle kaját főzzek a családnak,Így azt eszem amit a család csak kevesebb mennyiséget..(nem számolom a kalóriákat sem) De minden nap elmegyek konditerembe fél vagy háromnegyed órát,és minden nap úszom is..3 hónap alatt 9 kiló simán lejött..
2011. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem, lehet így is fogyni, vagy inkább izmosodni!Szerintem eredményesebb is mint a diéták, mert ha valaki végez a diétával, utánna visszahízza amit sikerült leadnia.

De azért egy picivel egyél kevesebbet :)

2011. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!