Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan erősödjek meg fejben a...

Hogyan erősödjek meg fejben a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és a korona vírus miatt egy ideje home officeba kényszerültem. Sajnos nagyon mozgasszegennye vált az életem, emellett több édességet zabaltam mint valaha (ami miatt nagyon szégyenlem magam). A lényeg hogy nyár óta 10 kgot hiztam... Nem gondolom hogy nagyon kövér vagyok de nem vagyok elégedett magammal. Sokszor belekezdek aztán egy gyengébb pillanatomban azon kapom magam hogy megint valami cukros szrt eszem... Sosem küzdöttem sulyproblemaval és félek hogy sosem lesz már akaraterőm..hogyan tudnám magam fejben osszekapni?

2021. febr. 27. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is kikerekedtem, de most február eleje óta kicsit kezdem összekapni magam.


Nekem mondjuk egész életemben volt súlyproblémám, kb 13 éves korom óta évente 3-4 hónapot tuti fogyókúrázok, és egész évben edzek.


Igazából csak el kell kezdeni.

2021. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!