Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet így lefogyni,ha...

Hogy lehet így lefogyni,ha vacsorára nem ettem tele magam,csak nagyon "normálisan" aztán arra kelek fel 23:00 óra -körül,hogy üres a hasam es ennem kell?

Figyelt kérdés
Eddig mindig annyit ettem,hogy teljesen jól laktam értsd ez alatt azt hogy 4-5 oraig nem voltam éhes. De most probalok kevesebet enni,de akkor meg este erre kelek,hogy üres a hasam és ennem kell? Próbálok kaloria deficitet elérni,de igy hogy érjek el,ha erre kelek fel? Vagy lehet hogy lassan lebomló kajakat kene ennem,jo sok fehérjét állandóan? Amugy edzek,mozgok.

2021. márc. 1. 06:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lefekvés elött kb. két órával vacsorázz, ne pedig 6-kor, hacsak nem 8-kor mégy ágyba!
2021. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Sejtettem.


Az ugye azért megvan, ha hatkor kajálsz utoljára, akkor gyakorlatilag 12-14 órán át éhezteted a szervezeted???

Ne csodálkozz, hogy nem mozdulnak a kilók, mikor a szervezeted minden apró morzsát eltesz, mert É-HE-ZIK!. Pont.

2021. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó kommentjét nem értem. Alvas kozben nem éhezik a szervezet a gyomor is alszik. 6korul pont jo vacsorazni ha 9 korul fekszem le aludni
2021. márc. 2. 06:41
 14/16 anonim ***** válasza:

"Alvas kozben nem éhezik a szervezet a gyomor is alszik. 6korul pont jo vacsorazni ha 9 korul fekszem le aludni"


Olyan nincs, hogy a "gyomor alszik", az emésztörendszer alvás közben is müködik!

Másrészt ha 9-kor fekszel len, akkor is korán van a 6 órás vacsora, de gondolom, emellett még nap közben sem eszel eleget!

2021. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hány órakor kellene vacsoráznom? Én úgy tudom hogy lefekvés előtt 2-3 órával már nem szabad enni.Én nekem volt refluxom is,ezért sem ehetek este lefekvés előtt 1 órával
2021. márc. 2. 08:19
 16/16 anonim ***** válasza:
HA két órával lefekvés elött eszel és ezután újabb két órával felébredsz arra, hogy éhes vagy, akkor a napi kalóriakereted nem stimmel, túl alacsony!
2021. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!