Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik január elején kezdték a...

Akik január elején kezdték a fogyókúrát/életmódváltást, hol tartotok?

Figyelt kérdés

Miben sikerült változtatni? (mozgás, egészségesebb ételek, valamilyen ételek elhagyása)

Kíváncsi vagyok, mert volt egy kérdés az ünnepek után, és mindenki lelkes volt, és kb ez idő tájt adja fel az emberek többsége.


2010. febr. 6. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 kg mínusz, csak futni nem tudok járni az idő miatt, plusz beleférek a gatyámba, amit szilveszterre vettem, de nem tudtam felvenni. bár nagyon nehéz csinálni, mert itthon nagyon kinéznek emiatt és nap mint nap hallgatom h a hülyeséged miatt 2x annyiba kerül minden ebéd...:( de nem baj, holnap megyek vissza az egyetemre, ott már úgyis azt eszek, amit akarok.
2010. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

gratulálok, ügyes vagy :):)

nekem szerencsére nem mondják, hogy drága vagyok :)

én -9 kg-nál tartok (bár van is miből)

2010. febr. 6. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jan. 4-én kezdtem el és 7 kiló minusznál tartok . Most a héten kicsit megállt, bár nem tudtam tornázni eü.-i okok miatt. Egyébként tényleg megváltozott az étkezésem, rendszeresen mozgok és remélem nyárra csinibb leszek :)
2010. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én szálkásan kezdtem az egészet, izmosodni akarok. Elég jól haladok, eddig 4 kiló plusz jött fel és ez izom.

Elég nehéz betartani az étrendet, napi 6-7 étkezés és a 2 edzés eléggé lefáraszt. Főleg este nehéz, de azért csinálom. :)

Félrekajálni egyszer sem kajáltam, csakis tojásfehérje, fehér húsok, rizs, zabpehely, fehérjeturmixok, meg rengeteg zöldség. :)

Ja, egyébként én december elején kezdtem.

Célom nyárig még 5 kiló, akkor már elég jól néznék ki.

Üdv, F19

2010. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudom mi van velem,de rajtam alig látszik valami.

Január elején kezdtem én is és eddig csak -2 kg. (ezt már 2 hete tartom,pedig teljesen máshogy étkezem mint régebben,és igyekszem a mindennapjaimba a sportot is beleiktatni..)Nyárig még szeretnék leadni 7-et de ilyen tempóval nem tudom mennyire sikerülhet..

2010. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne adjátok fel.

Én szeptemberben kezdtem,eddig 8,3 kg-ot fogytam.

Nagyon lassan ,de biztosan haladok a cél felé.

Volt olyan hónap is hogy semmit nem adtam le,de most hetente lemegy fél kiló.Nem csinálok semmi extra dolgot,csak nem eszem finom lisztet,cukrot,kenyeret.

Nagyon sokat változtam,mind külsőleg,mind táplálkozási szempontból.

Már egy szelet sütit sem tudok megenni,amiben cukor van.

Rosszul vagyok,ha nem eszem napi ötször,ráadásul ugyanabban az időben kell ennem minden nap.

Kitartást mindenkinek!

2010. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3kg minusz,plusz nagyon sokat formálódtam:))) A fenekem szebb lett mint valaha:)))

Futni sajna még nem tudok ilyen időben......:)

2010. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetem érdekes, mert januában elkezdtem a fogyim. Kb. 6-7 kilótól kellene szabadulni. Aztán az egyik problémámra (vesehomok), amikor begörcsöltem, olyan fájdalomcsillapítót adtak, aminek az egyik mellékhatása az étvágyzavar. Na hát nekem úgy bezavarta, hogy teljesen elvette az étvágyam. Reggel tudok csak pár falatot enni. Szóval most sajnos úgy fogyok, ahogy nem akartam. Bár még nem mértem magam. Milyen érdekes, hogy amikor nem görcsösen mennek a kilók le, hanem maguktól, akkor hirtelen már nem is foglalkoztat annyit a súlyom.
2010. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!