Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom tartani a limitet?

Nem tudom tartani a limitet?

Figyelt kérdés

Alig eszek. Igaz eszek kenyeret.

De ha már 3 tükörtoji + 2 kenyér az már majd 500 kcal, 1300-as kcalra vagyok beállítva.


Egyelőre csak bicózom 2 órát amikor jó idő van.

De 109- 380 kcal-al túlszaladom naponta.


Mikor bicózom talán akk jó...


Mit tegyek? Hogy ne egyek ennyit?



143cm/ 77kg/ 28L



2021. márc. 6. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyél rengeteg zöldséget. Jól laksz tőle, és egészséges is. Pl a két kenyér helyett fogyassz a tojás mellé salátamixet/uborkát/paradicsomot, amit szeretsz. Sokkal laktatóbb lesz, hidd el.
2021. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Szia! Egy kis javaslat a tojással kapcsolatban: csak a fehérjét edd meg, 1 tojás fehérje 16kcal, 1 tojás sárgája kb 65kcal.

3 tojás sárgájával együtt: 243kcal

3 tojás sárgája nélkül: 48kcal

Én is fogyókúrázom, soha nem eszem meg a tojás sárgáját

2021. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Zöldséget most lehetetlen venni, penészes volt az ubi úgy volt kirakva, csoffadt pari. Inkább nem veszek , mellesleg baromi drága
2021. márc. 7. 03:09
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
#3 válaszolnál?
2021. márc. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Idényzöldségeket vegyél. Répa, káposzta, fekete retek, cékla, lereszeled őket, kis citromlé, olaj, só.

Illetve vegyél fagyasztott zöldséget. Egy kg. fagyasztott zöldbab vagy brokkoli vagy karfiol kb. 500 ft a sparban pl. 20, vagy ha nagyétkű vagy, 30 dekát egy teáskanál olajon megpárolsz, ráütsz két tojást, só, bors, nem eszek hozzá kenyeret, és akkor inkább 300 kalória, mint 500, és én egy ilyen kaja után órákig nem vagyok éhes.

Emellett mozogj minden nap egy órát, akár csak tempós sétát, a szervezeted és a kalóriakereted is meghálálja...

2021. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Én először ch csökkentett kenyérre váltottam, és abból is max. Napi 2 szeletet ettem, de idén már szinte egyáltalán nem ettem kenyeret.
2021. márc. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen rengeteg sport mellett édeskevés neked az 1300 kalória, nem csoda, hogy nem tudod betartani. Sőt, akkor is kevés lenne, ha nem mozognál semmit, csak egész nap feküdnél. Ez egy 6-8 év körüli kisgyerek adagja nagyjából. Én a testmozgás nélküli napokon ettem 1500-1600 körül, mikor edzettem is, akkor 2000 körül, és így fogytam le, pedig kisebb kezdősúlyról indultam, és csak 1 órát mozogtam naponta.
2021. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egyszer már leszoktam a kenyérről. Remélem most is sikerül, nem is tudom talán mikor hazaköltöztem akkor szoktam vissza.



1300 kcal ír az app, nem mindennap megyek bicózni így annyira nem kevés. Ülök egésznap.


Banán, joghurt kombót ettem mindig mikor leszoktam a kenyérről.


Lement 2 kiló valószínű ez csak víz,de amúgyis bevagyok duzzadva sokszer főleg mensi előtt ( akkor kb 5 kiló is feljön rám)

2021. márc. 7. 11:12
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem hiszem el nem válaszol
2021. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mire is? Nem látok kérdést felém
2021. márc. 7. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!