Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta nélkül fogyhatnék?

Diéta nélkül fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, üdvözlök mindenkit. Elszántam magam, hogy mivel nincsenek testnevelés óráim, ezért elkezdek edzeni. Viszont nem szeretnék diétázni, és az lenne a kérdésem hogy lehet diéta nélkül is esetleg úgy edzeni hogy ne jöjjön rám felesleg, hanem menjen le? (Tudom elég furi kérdés)

Az étkezésemről pár mondatban: nem szoktam cukros dolgokat enni/inni, sokszor inkább salátákat eszem, illetve csirkemell rizzsel, joghurt.



2021. márc. 7. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg legalább annyit csinálni, mint tesin.


Futni gondolom szoktatok.

Menj el bicózni, futni, zumbáz legalább fél órá

2021. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit?
2021. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek elég a több mozgás, van, akinek a kajára is oda kell figyelnie. Nekem az, amit írtál, hogy eszel, már elég diétásnak tűnik, bár nyilván a mennyiség is fontos.
2021. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen futni nagyon sokat szoktunk.

Általában azokat eszem amiket fent említettem, de nasiként cukormentes müzliszeletet eszem vagy gyümölcsöt ami helyettesíti az édességet. Illetve nagyon sok zöldséget is eszem. És szerintem a sok folyadék is fontos. Napi 2 liter megvan.😊

2021. márc. 7. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:
A salátát mivel szoktad enni?
2021. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, csak lassabban. Én tavaly úgy fogytam 1 év alatt 8 kilót, hogy heti 5-6 alkalommal mozogtam 1-1 órát, és mellette ugyanúgy ettem mindent, édességeket is.
2021. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5: öntettel szoktam. Illetve koktélparadicsommal
2021. márc. 7. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ha nem eszel ezekből irgalmatlan mennyiséget, és a szószt is mértékkel kezeled, ez bőven diétás étkezésnek mondható.

Legyél minél aktívabb nap közben is, ha teheted, ha van időd, energiád, akkor reggel elmehetsz sétálni, vagy futni, biciklizni, bármi. Tanulás után is hasonlóan fontos, hogy mozogj. Alakformálásra erősítés a legjobb, akár videóra, akár kondiparkban.

Így simán lehet jó alakod, nem kell és nem is szabad drasztikus étrendeket követni.

2021. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez.felesege válasza:
100%
En ajanlom sportolaskent eloszor lazabb kocogas es en ugy fogytam le higy minden nap kivalasztottam egy testajamat pl has es arra erositettem. Ne varj el az elso napon sokat. Idokent noveld egy picit a menyiseget ameddig kellemesnek erzed es nem az a lenyeg hogy megcsinalj pl 100 felulest megallas nelkul hanem eloszor megcsinalsz 10 pl es megismeled 2x pl. Majd idokozonkent noveled a menyiseget.
2021. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9es te hogyan tudtál lefogyni?
2021. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!