Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kövér...

Mi a véleményetek? Kövér vagyok nagyon? [KépLent]!

Figyelt kérdés

[link]

[link]



Nagyon csúnya, hogy ennyire széles a csípőm? :"S

Hogy tudnék fogyni belőle? :S


2010. aug. 18. 17:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Egy picit sok a csípőd.
2010. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
:D nem, neked nagyon jó alakod van egyébként, csak bikiniből vegyél vagy 2 számmal nagyobbat, mert ez így borzalom :S
2010. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem is a széles csípőd a baj, hanem hogy két számmal kisebb bugyit, nadrágot hordasz, ez szétnyomja ketté a hájat rajta, és az a gáz. Már az sokat számítana, ha megfelelő méretű és fazonú ruhákat hordanál, 1-2 hét alatt kisimulna a csípőd és sokkal jobban néznél ki.
2010. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
79%
nincs baj az alakoddal,csak tudni kell öltözködni..ez a bikini nagyon előnytelen..
2010. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy kövér csak a ruci kicsi. De ha nem tetszel magadnak akkor diéta és sport.
2010. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De ez nem bikini amúgy :'DD

2010. aug. 18. 17:28
 7/31 anonim ***** válasza:

úristen, nekem teljesen ilyen alakom van, mint neked:) először azt hittem magamat látom a képen!:)

szerintem nem a csípőd a széles, hanem viszonylag vastag a derekad! ezt kellene valahogy formálnod - pl. hulahoppkarikával -és mindjárt más lenne az összhatás.

2010. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:

mintha magamat látnám xd

hány kg vagy? és milyen magas?

2010. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Csini vagy. A bugyi előnytelen egy picit, szélesebb fazonút válassz (francia), vagy tangát, és olyat, ami nem vág be kicsit sem. A komfortérezeted is javulni fog, meg kisebb cuccokban nagyobbnak érzi magát az ember lánya :)

Amúgy meg hullahoppkarikával seperc alatt lefaraghatod azt a kis husit szép csinire, ha zavar.


25/L

2010. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy kövér.
2010. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!