Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak ezeket eszem, lehet,...

Ha csak ezeket eszem, lehet, hogy fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Délelőtt 1 kígyóuborka, 1 répa, 1 alma, délután 1 répa, 1 alma, este 1 kígyóuborka, 1 répa meg 1 alma.

Ha hónapokon át csak ezeket eszem, akkor fogyni fogok?



2021. márc. 12. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg dolgot ehetsz ha fogyni akarsz. Mármint, egészségesebb kajákat, pl. főzelékek, akkor tésztát, kenyeret kerüld, de pl. bulgurt, quinoát nyugodtan, akkor húst is, esetleg tonhalat, tojást. Nem muszáj éhezni. Én pl. fogyózom, de ma megettem egy mirelit pizzát, és az kb. 600 kalória volt. És nem rontottam el vele semmit sem, mert simán belefér a napi kalóriakeretembe. Csak mértékkel egyél, legyen egy kalóriakereted. Viszont ha koplalsz, szinte semmit se eszel, pár nap alatt úgy szét esel, az ágyból se lesz erőd felkelni. Ha napi szinten pl. 1300-1400 kalóriát ennél, akkor is simán fogynál, szóval hülyeség koplalni, magadat teszed vele tönkre.
2021. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
Legalább az agyadból biztos nem tudsz már fogyni.
2021. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

Jaja, napi egy vödör fruktóztól biztosan fogynál, igen. :D

Egyébként kb. a harmadik nap után sikítva vetnéd rá magad a hűtőszekrényre és még a kilincset is lerágnád.

2021. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!