Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha uszással szeretnék fogyni...

Ha uszással szeretnék fogyni hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Mármint az idöre gondoltam kezdésnek 30 perc sok?
2010. aug. 18. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Úszással nem nagyon fogsz fogyni. Amúgy fokozatosan kell, annyival kezdj, amennyit kényelmesen végigúszol a mostani edzettségi állapotoddal. Aztán kb. 5-10 percekkel lehet növelni az időtartamot.
2010. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xXxOoOxXx válasza:
Embertől függ, hogy sok-e. Ha sportos vagy, akkor szerintem kibírod.:) Ha már ez megy, akkor fokozatosan növeld az időt, amíg bírod az iramot.
2010. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úszással nem lehet fogyni! Plusz ha eltúlzod, még az izületeid is kilazulhatnak. Csak mértékkel!
2010. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tiszta hülyék vagytok... Én úszással fogytam le 10 kilót annak idején, és semmi baja nincs az izületeimnek...
2010. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is úgy tudom, hogy olvastam, hogy lehet uszással is fogyni. Te hogy csináltad?
2010. aug. 18. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már követni se bírom amiket írtok, akinek legalább 20kg súlyfeleslege van annak azt tanácsoljátok hogy ne fusson mert tönkre teszi magát inkább menjen úszni és úgy adjon le először pár kilót most meg hogy az se jó, vagy menjen sétálni de biztos van olyan aki szerint az se jó.
2010. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak a futás meg úszás létezik. Az úszással önmagában nincs probléma, pont hogy kíméli az izületeket, gerincet. Szal kiegészítésnek tök jó. De egyrészt nem lehet elégetni sok kalóriát, ha csak nem vagy nagyon gyorsúszó, másrészt nem valami jó alakformálásra. Ezért nem ajánlott csak úszni fogyókúra idején. A semminél persze jobb. Meg úgyis az első az étkezés. Szerintem nagy túlsúllyal a legjobb a szobabicikli.
2010. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet vele fogyni! Én anno a 18 kg-ból azzal adtam le 10-et. Heti 3x-4x úsztam, egy órát. Utána sajnos egy bizonyos dolog miatt nem mehettem vízbe, akkor kezdtem el az aerobikot. Persze a kajára is kell figyelni! Sőt! Ugye azt mondják, hogy kb. 80% múlik az evésen, és 20% a sporton. A félóra az elején jó, de aztán szépen fokozatosan emeld, amíg el nem éred a 60 percet!
2010. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor jó kezdésnek a 30 perc, mondjuk nem csak uszni akarok, hanem mellette tornázni is.
2010. aug. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!