Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 171cm 48kg az jó?

171cm 48kg az jó?

Figyelt kérdés
Szerinted ezekkel a paraméterekkel csinos lehetek?

2021. márc. 16. 11:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
62%

Háát egy kép alapján könnyebb lenne válaszolni. A számokból kiindulva gazella alkatod lehet, ami a legtöbb pasinak bejön.

Amúgy meg nem csak ezek alapján múlik, hogy valaki csinos-e.

2021. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
8%
Szerintem, tökéletes. Bárcsak ilyen arányokkal rendelkeznék.
2021. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%
BMI szerint sovány vagy. Ettől persze lehetsz csinos, de fogynod semmiképp nem kell, kövér pláne nem vagy.
2021. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Képen nem szívesen teszek be, nehogy felismerjenek. Mellem sajnos nincs nagy, de azért popsim az van. A hasam lapos, de a csípőm azért széles. Ami torzító tényező, hogy fogszabályzóm van. Persze azt egyszer le fogják szedni. 20 éves vagyok, egyetemista.
2021. márc. 16. 12:06
 5/50 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem túl sovány vagy..

Voltam én is ennyi, mert betegség miatt lefogytam, de ..szerintem ez már túlságosan sovány.

2021. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
77%

Egyetemi csoporttársam kb hasonló számokkal bírt, kicsit lapos volt a segge, de amúgy az alakja bomba. Ha változtatni akarsz rajta, akkor kezdj el edzeni, elég hamar feljön majd pár kg és a formás idomokat mindneki szereti.


A fogszabályzó miatt ne aggódj.

2021. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem picit csontos lesz, ehhez fehérjét kéne enned ezerrel, meg gyúrni, hogy legyen bármi izomtónusod.

Reggelire 2-3 főtt tojás sok zöldséggel és hummuszos piritóssal, edzés után protein shake, ebédre 2 csirkemell, rizs, saláta, uzsonnára görög joghurt és olajos magvak, vacsorára zabkása friss gyümölccsel, fahéjjal...


Ehhez a magassághoz kb 60 kiló lenne az egészséges, alsó hangon. Ezért nincs melled.

2021. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
63%

ideális súly = magasság - 105 vagy 110 között.

És akkor ha ez nem zsírban van, hanem izomban és formás vagy. Csinos dagadtan is lehetsz egy esztétikus ruhával. Jó alakod meg izomtól lehet. Fogalmi zavarban vagy.

De úgy értve a kérdésed, ahogy fel akartad volna tenni:

166 cmes barátnőm volt 58 kg, az ideális volt, 62vel már elég zsíros volt, 46-ként meg csont sovány, szóval ebből kiindulva kicsit túl sovány lehetsz, de nekem mondjuk az is bejön.

Fontos még a testalkatod, és hogy nem vagy-e skinny fat, bár ilyen vékonyan kétlem h lenne rajtad kicsit löttyedt bőr vagy felesleg.

Popsira eddz, mellre nem tudsz, max hízni, de ha zsíros lötyi melled lesz, az sem lesz jobb, viszont mivel a te ideális súlyod 61-66 környékén és között van, ezért pont az a plusz hízás segítene, hogy több melled és több segged legyen. Főleg ha széles a csípőd nem néz ki jól hogy deszka vagy, seggre kell izom, de zsír is szintén.

Nekem mondjuk bejönnek az extrán vékony csajok is, és a fogszabályzósok is szexik szerintem, persze ha szépek. De ha nem akarod, hogy felismerjenek, nem kel larcot feltenni, az alak meghatározásához elég egy térdtől nyakig kép. Én nem várok ilyet, nem mondom, hogy nem nézném szívesen, de nem azért mondom, csak mondom, ha könnyíteni akarsz a kérdésen :D


24/F

2021. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Mindenkonek köszo a választ, 3 tojást szerintem nem bírnék emgenni , de kettővel kiegyezem. Hummuszt nagyons szeretem 😍😍 gondoltam rá hogy veszek nutridrinket, hogy legalább egy 53kg legyek.


Utolsó 😂😍 nagyon vicces vagy ! Kösziii 😄🥰

2021. márc. 16. 13:01
 10/50 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi*

Megenni*

(Bocsi, gyorsan akartam reagálni.. de minek 😂🙄 így most javíthattam ki..)

2021. márc. 16. 13:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!