Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom és...

Mennyit kéne fogynom és mennyi ideig tartana? 21/F,136 kg,171 cm

Figyelt kérdés
És szerintetek ha lefogynék, lógna a bőröm?

2019. máj. 3. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 55 kilót. Ha lassan fogysz, és mozogsz mellé, akkor lehet hogy visszahúzódik a bőröd. Bizonyos szintig mindenképpen. De lehet hogy nem teljesen. Amúgy ekkora fogyàs esetén hasplasztikàt csinàlnak tbre is. De vannak feltételek. regisztràlni kell hàziorvosnàl mekkora a kezdő súlyod. Ès legalàbb fél évig tartani is kell a műtéthez az elért testtömeget.
2019. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha diétàzol csak orvos felügyelete mellett. És szedj kollagént.sokat segít a bőrön!
2019. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként testsúlycsökkentő műtétet végeznek tb-re? Egyáltalán érdemes gondolkodnom rajta?
2019. máj. 3. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:

70-80 kiló az ideális súlyod. A lassú fogyás, jó étrend a titka. Párom 2 éve csinálja, ő 131-ről kezdte, most 97 kiló. Hiába fogyott viszonylag lassan, sajnos megereszkedett a bőre

főleg hasi tájékon. Úgyhogy szerintem elkerülhetetlen az esetek többségében a plasztika.

2019. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. De ne gyomorműtéten gondolkodj, hanem rendes diéta, mozgàs, sajàt erőből és kitartàsból lehet elérni eredményeket, hidd el sokkal büszkébb leszel magadra amikor lefogysz, műtét nélkül.

Nekem sokkal több a súlyfeleslegem de eszembe se jutott gyomorműtétre menni. Ha ingyen csinàlnàk meg akkor se. Inkàbb sajàt erőmből változtattam az életmódomon. Èn a tbs műtétet az esetlegesen rajtad maradt bőrfelesleg eltàvolítàsàra értettem.

2019. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy arra értetted, annak kapcsán jutott eszembe, hogy megkérdezzem.
2019. máj. 4. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!