Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan bírjátok ki, hogy ne...

Hogyan bírjátok ki, hogy ne egyetek egészségtelen kajákat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni és diétázni, de nagyon nehezen megy, hogy nem ehetek olyan kajákat mint előtte. Előtte sokat nassoltam: chips, csoki. Nagyon elhatároztam magam, de néha nagyon nehéz kibírni. Mit egyek helyette vagy mit csináljak olyankor?
2021. márc. 16. 15:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Csalónap belefér, heti 1x, de mértékkel. Nem fogja elrontani a formádat, max ha versenyre készülsz. :D
2021. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
27%
Heti 1x egyél amit akarsz és amennyi beléd fér de csak edzés mellett! 1 nap sokszor egyél de keveset! A napi 3 étkezést hagyd el és 5x etkezz de ahogy írtam keveset (a 3x étkezés mennyiséget tartsd be) mielőtt ennél, vegyél elő egy 2dl poharat, bele a mentés vizet (csap víz is jó)) és idd meg minden étkezés előtt!!! Ez eleve el telt étkezés előtt és eleve kevesebbet fogsz enni! Mellesleg a napi 2l le kéne legalább gyűrni ez mellett! :)
2021. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%

Úgy, hogy változatos a diétám, és néha egy pici belefér.


Vasárnap vacsira pl:

1 sárgarépa

1 negyed uborka

2 szárzeller

3 ek csökkentett zsír tartalmú humusz

4 sziromnyi csipsz


A mai futás utáni reggelimben meg csoki volt.

zabkása

1 tk holland kakaó por

1 kocka lindt 90%os fekete csoki

2 ek kakaós protein por

1 púpozott ek fagyasztva szárított málna

2021. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%

Ez a "csaló nap" a legnagyobb ökörség... 6 napig alig eszel valamit, belassul az anyagcseréd aztán jól megküldöd az emésztőrendszeredet, egyből el is tárol szépen mindent hogy legyen a maradék 6 napon miből gazdálkodni.


Annyit tudsz csinálni hogy 1-2 nap beraksz egy extra étkezést. Nem csokit, nem chipset, valami értelmeset, pl fehérje palacsintát mogyoróvajjal. Ha aznap nem eszel többet mint amennyit elégetsz akkor csak lassítod a fogyásodat, de a másik 6 napot nem rontod el.


Ez a zabáljál pizzát, csokit meg amit akarsz, annyit amennyit akarsz viszont egy baromság. Ha 100+ kiló vagy akkor lehet még működik. Egyéb estben felejtsd el.

2021. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Na pont ezért nem működnek a diéták. Úgy kellene étkezned hogy azt életed végéig tartani tudd. Ebbe az is beleszámít hogy ne kelljen lemondani a kedvenc ételekről vagy nasikról. Az élet nem arról szól hogy meg kell vonni mindent magunktól. És látod alig bírod ez pedig ahhoz fog vezetni hogy lesz egy nap ahol majd egy jó nagy mennyiségű szart összezabálsz és szarul érzed majd magad utána. Ehelyett mértékkel bele lehetne építeni az étrendedbe vagy esetleg keresni egészségesebb alternatívákat.

A csaló nappal amúgy én se nagyon értek egyet viszont ha csokit kívánsz akkor aztán tömheted magad fehérje palacsintával...

2021. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Boltba úgy megyek, hogy előtte ettem. Így nem veszek mindent meg, amit meglátok.

Van minimális önérzetem, önértékelésem és önkontrollom, ami a boltban erősebb, mint akkor, amikor lazulok. Így nem veszek olyat, amiről tudom, hogy egészségtelen.

Otthon már kisebb az önkontrollom. De mivel nem vittem haza, igy nem is eszem meg.


Nekem ez jött be. A boltba ellen tudok állni. Otthon már nincs, ami csábíthat.

2021. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%

Ezt hívják függőségnek, stresszevésnek, érzelmi evésnek, vagy csak megszokásból eszel folyamatosan. Egy kutya.

Legyen benned annyi akaraterő, hogy nemet mondj, a te egészséged.

2021. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%

+ akik a csalónapot írják, ők mind azok, akik nem hajlandók tisztán tenni magukért, mindig kell valami egy kis ez, egy kis az. Ők fognak a leghamarabb belebukni, és mivel nekik nem sikerült, hát... nyilván nem tudnak neked hiteles infot adni.

Aki nem ért egyet... nézzen körül, hogy néznek ki az emberek :)

2021. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon kívánod, egyél belőle ritkán egy keveset. De tényleg ne legyen napi szintű, mint korábban. Ideális esetben egyre ritkábban fog előfordulni, és lesz egy fenntartható életmódod.
2021. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
Teszek az egészségesnek titulált vackokra, azt eszek, amit megkívánok. Nem hiszek ilyen badarságokban, hogy salátotól meg magvaktól boldogabb lennék... De ti csak egyétek, hátha photoshopolt sztár lesz belőletek egy plakáton a 9. kerületben :-D
2021. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!