Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor lényegében nem is...

Most akkor lényegében nem is fogytam semmit? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Febr 23.-án méreckedtem mindenhol centiben is kilóban is ( akkor mensi előtt voltam egy héttel meg most is)


Akkor voltam 78 kiló most 75 kg ( de van mikor 78-at mutat van mikor 76-ot...)

Szerintem nem is jó a mérleg.


Hasamat lemértem elvileg 3 centit lement.

Sehol máshol nem vékonyodtam. Talán a fenekem nem lóg annyira, mint előtte.


1350 kcalt ettem, mellé kb 2 naponta 30-40 km-t tekertem közepesen.


Nem tudom miért nem fogytam többet. Az sem biztos, hogy fogytam, mert össze vissza mutatja a mérleg.


Én az összképet nézem ugyanolyan dagadt vagyok, sőt hiába elvileg 3 centi ment le a hasamból jobban lóg mint előtte. :(



2021. márc. 21. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
1 hónap alatt nem lehet megváltani a világot 🤷‍♂️
2021. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind a súlymérés, mind a haskörméret szerint fogytál. Ha a mérleg 2-3, egymást szorosan követő mérés során teljesen mást mutat, akkor másikat kell beszerezni, egyik napról a másikra viszont lehet némi eltérés.
2021. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig kellett volna. Mindenki szokott fogyni nem sokat , mert 1 kilót szoktam
2021. márc. 21. 08:52
 4/12 A kérdező kommentje:

Mérleg tuti nem jó, mert tegnap még 77 voltam ma meg 75 dután megint lennék 77.


Vagy ennyira szar a mérleg vagy ennyi víz megy le fel

2021. márc. 21. 08:53
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

3 centi semmi, simán lehet mérési hiba. Az nem fogyás.


Mérni mindig reggel kell, még mielőtt eszel.


Valószínűleg az 1350 kcal ennyi mozgás mellett kevés.

Én amikor tartottam az 1500 kcalt, 1 hónap alatt 30 centi ment le összesen (has, derék, comb, kar) az volt kb 4 kiló.

2021. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam, hogy rosszul mértem. Mert akkor máshonnan kellett volna lemennie 78ról meg 75-re simán lehet víz.


Ja és a bunkókámnak még ide annyit h írtam lány vagyok... Mensi előtt 5 kilóval is többet mutat egy mérleg + fel is vagy puffadva én pl be is vizesedek.


Erről ennyit.


Kalóriabázis alapján ennyit ehettem de akkor ülő életvitel volt megadva, most már fizikai munkát is végzek. Lehet igen a bevitellel van baj

2021. márc. 21. 10:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Számold újra a kalória keretet. Nem jó, ha túl kevés!
2021. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben
2021. márc. 21. 10:20
 9/12 A kérdező kommentje:
30 évesen ilyen stílusban nem mondanálak nőnek... Ja és sorry idősebb vagyok szóval ne játsz meg itt a marha nagy felnőttet.
2021. márc. 21. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, amiket ezek szerint töröltek, de hogy valamit nem jól csinálsz az biztos!

Hány éves vagy? Hány centi? Mióta csinálod? Miket eszel? Ha kevés kalóriát viszel be, a szervezet megijed és tartalék üzemmódba kezd. Nem fogsz fogyni.

2021. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!