Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát és/vagy sportot,...

Milyen diétát és/vagy sportot, edzést végezzek, ha lényegében nem sokat szeretnék fogyni, inkább karcsúsodni? (162cm,56kg)

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább csak a saját tapasztalatomat tudom leírni neked én 156 centi és 42-43 kg között mozgok tehát nincs feleslegem sőt, de elkezdtem futni és ugrókötelezni eredmény: sokkal izmosabb vádli + fogytak a melleim és késett a menstruációm! Na én ekkor hagytam az egészet a francba és nálam, ami mozgás van az az, h zenére táncolok, de azt se minden nap! Szerintem inkább kerüld a nagyon cukros zsíros dolgokat én ezt teszem! Bár azt hozzáteszem, h simán megiszom a kávémat cukorral és még tésztát is szoktam enni! Szóval én inkább arra figyelek, h mit eszek meg!
2010. jún. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bicajozz, gorkorizz, fuss, setalj sokat... igyal sok vizet es cukrozatlan teat, gyogyteat
2010. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress valami küzdősportot. Ha táncikálni szeretsz, akkor Capoeira, ha szereted a misztikumot, akkor Kung-fu, ha viszont valami hasznos tudást is fel akarsz szedni, akkor kravmaga.
2010. jún. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!