Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 600 kalóriával mennyi...

Napi 600 kalóriával mennyi idő alatt lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi. Tarthatatlan olyan kevés kcal. Max 3 nap, utána a szervezeted nem fogja bírni. Ez idő alatt le adhatsz 1-2 kilót, ami víz, de értelme nem lesz, mert egy hét múlva bepótoltatja a szervezeted és falni fogsz. Ha nagyon éhezteted magad, akkor csak raktározni fog a tested

Számold ki rendesen hogy kcal a napi minimum bevételed. Annyi kell

2021. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2 hete így eszek, napi 1x
2021. márc. 24. 17:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem mikor régebben nyári szünet alatt ezt csináltam. Alig ettem, folyton aludtam, hogy ne érezzem az éhséget. Aztán mikor megtörtént a baj és elájultam a város közepén rájöttem, hogy hoppá lehet ezt nem kellett volna. Amint elkezdtem normálisan enni a duplája visszajött. Jó az ha az ember le akar fogyni, de akkor legyen türelmes és ne ilyen fszságokat próbáljon ki.
2021. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Napi 600 kalória nagyon kevés. Ha még el is kezdtél fogyni a duplája jön vissza később. Nekem is volt egy ilyen időszakom (csak én azért nem ettem mert nem kívántam semmit, emiatt nem tudtam enni)

Lefogytam ezzel 3 kilót, később visszajött 6...

A legjobb módja a fogyásnak az, ha természetesen fogysz le. Menj fel netre, találhatsz sok oldalt ami kiszámítja hogy mennyi kalóriát kell enned fogyáshoz. A nemedet kell megadni, a jelenlegi súlyod, és a magasságod.

Emellett egyél napi 5x keveset, igyál sok vizet, sportolj (minimum heti 3-4x)és próbáld minél jobban mellőzni a cukrot és a gyorskaját.

Nyilván ezeket nem szabad megvonni magadtól, mivel az sem megoldás, mert csak ideig óráig bírod ki nélkülük.

Én így egy hónap alatt 3 kilót fogytam, és annyira nem is nehéz mint gondoltam.

Remélem segítettem, ha szeretnél még tippeket nyugodtan írj priviben! :)

2021. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előzőek is írják, sajnos én is beleestem ebbe a nagyon nagy hibába, hogy ezt csináltam. 14kg-ot adtam le 1 év alatt, ebben az évben januárban kezdtem el rendesen enni (napi 1500-2000kcalt), azóta 16kg-ot híztam, életem legrosszabb tette volt hogy ezt csináltam magammal, rettentően bánom, haragszom magamra és utálom magamat ezért😔
2021. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
14 kgt 1 év alatt edzéssel is le adhattál volna magadról.
2021. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 igen, tudom😔 most edzéssel és egészséges táplálkozással, meg persze normális kalória mennyiségel szeretnék jobban kinézni😊
2021. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 10 évig egész jól elvoltam vele (plusz binge)... áh, hagyjuk, Nem érte meg, a recovery elég szar fizikálisan - folyamatos fájdalmak és puffadás., stb.

Bár az extreme hunger nem rossz benne (kivéve, mikor 7-8000 kalória sem elég), úgy értem, ennyi év éheztetés után...

2021. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Őszintén... kvára lefáradok a melóbany nem vagyok éhes nem is tudok enni, rahedli kaját kidobtam a héten. Amit nem tehetek meg mert pénz szűkében vagyok,de rám rohadt. Egyszerűen nem megy az evés.
2021. márc. 25. 19:10
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Én ezt 2 évig csináltam és 1 kg jött fel és pont karácsonykor. És elmondom, hogy 70 kgt fogytam, szóval ennyit erről, hogy visszahízod.
2021. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!