Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pangasius mennyire jó a...

A pangasius mennyire jó a fogyókúrába?

Figyelt kérdés
Nem érdekel hogy honnan származik, hogy mennyire, etikus, az sem érdekel, hogy hogyan gyártják, csak a kalóriatartalma és a fehérje-zsír tartalma.

2021. márc. 25. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy tudom, hogy az előállításkor mindenféle szarral etetik őket, szó szerint. Amúgy a hal jó diétában. Tonhalat egyszerűbb szerezni, kalória tartalma alacsony, fehérje tartalma magas. Tilápia is viszonylag olcsó, de nagyon jó hal fajta, Nem láttam még pangasiust boltban, azért írom, nem azért hogy kötözködjek.
2021. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én azt ettem tegnap is meg ma is. Szerintem nagyon finom, illetve jól beilleszthető diétába/egészséges táplálkozásba alacsony zsír és kalóriatartalma miatt. Nyílván sütőben/serpenyőben sütve zsiradék nélkül. Én bulgurral ettem. Jó étvágyat hozzá :)
2021. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!