Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lettél kövérből izmos?

Hogy lettél kövérből izmos?

Figyelt kérdés
Csak olyan válaszoljon, aki egykor kövér volt, de mára már kigyúrt, izmos. Hogyan kezdted az edzést és milyen étrendet tartottál, hogy kövérből izmos legyél?

2021. márc. 27. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Heti 3x2x45 perc erősítés sessiönök után 20 perc nyújtás. Heti 1x anaerob és 1x aerob kardio + bringával munkába. Erre rájött egy tudatos étkezés, kimérve szépen kanállal. Teljes alkohol tilalom.

Egy idő után, amikor ment a 40 húzóckodás, akkor elég volt a streetworkout. Addig ellenben meg kellett erősödnöm, hogy magamat elbírjam.


3 hónap alatt 135-ről 105-re mentem le, ami 40% testzsírról 20%ot jelentett, majd további 5 hónap alatt elértem a 110 kg-ot 18% testzsírt. Akkor már ment az 50 fekvő és 200 guggolás saját súllyal.


Majd kirúgtak mukából és 7 év múlva 110kg 28% tzs. Leeresztettem. Azóta meg nem találom magam és nincs a közelben edzőterem és lett 3 sérvem az irodai munka miatt.

2021. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
26%
Én? Sehogy.
2021. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Tavaly ilyenkor 190 cm és 120 kg voltam.

Aztán kalóriaszámlálás, heti többször 30-40 perc laza kocogás és négy-öt hónap alatt leadtam 30 kg-ot.

Most 190 cm és 90 kg vagyok. Továbbra is kalóriát számolok, néha eljárok kocogni és minden nap csinálok vagy kézi súlyzózást vagy fekvőtámaszokat (nem rendszeres, nincs napirendben rögzítve, éppen amikor rám jön és kedvem van hozzá). Én látom a karomon és a mellemen, hogy formásabb, keményebb lett.

2021. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Életmódváltással.

Heti 4-5 edzés, fehérje, több zöldség, tészta helyett rizs, zéró hozzáadott cukor.

2021. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!