Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen szottyadt a bőröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 36 éves vagyok, szülés után elég husis lettem: 54 kilóval estem teherbe, most 2 éves a gyerek és 68 kiló vagyok. Életmódváltásban vagyok (nincs is más választásom, inzulinrezisztenciát mutattak ki) és ha lassacskán is, de olvadoznak a kilók. (Két hét alatt 80 dkg a fogyás, eddig 4,5 kg.)


Attól tartok, hogy lógni fog a bőröm, ha többet fogyok. Egyelőre csak nagy sétákat teszek, ízületi gondjaim vannak, amiket a mostani helyzetben nem tudok kivizsgáltatni. Mit tehetek hogy ne lógjon rajtam a bőr a fogyás után? At arcbőr lógása ellen van valamilyen praktikátok? Sajnos több ismerősömön is észrevettem fogyást követően.


Köszönöm a tanácsokat!



2021. márc. 28. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Maga a lassú fogyás sokat segít. Emellett érdemes kollagént szedni. Jó a bőrnek, és az ízületeknek is. + A rendszeres mozgás. NEM csak kardió, hanem erősítő edzés is. Az izmok formát adnak. Persze van az a felesleg ami után már csak a plasztika marad. De akár 30-40 kilót is , ha lassan fogy az ember, vissza tud húzódni a bőr. A genetikán is múlik.
2021. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!