Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Nem értem

Hogy lehet ez? Nem értem

Figyelt kérdés

(Előre szólok hogy lehet rossz kategória de nem tudom hova kéne)

Szóval az a helyzet hogy ma próbáltam a farmerjaimat és ami 2 hete simán jó volt rám, sőt derékban egy kicsit nagy volt az alig jött fel rám. Összesen 2-t próbáltam (mindkettő bershkás) és az egyiknél még begombolni se tudtam, a másiknál be tudtam gombolni de a sliccet nem tudtam felhúzni. Eddig évek óta 36-ost hordtam (tudom hogy van rajtam felesleg, most álltam neki nemrég diétázni és edzeni) 163cm vagyok és 65 kg. Én azt nem értem hogy hogy lehet az hogy nem híztam de nem jönnek rám? 2 hete mértem magam és ugyan ennyi voltam mégis simán rámjöttek a gatyák. Lehetséges hogy csak fel voltam puffadva vagy valami? Egész délelőtt sírtam és délután is egész végig sírhatnékom volt ez miatt. Most akarok lefogyni erre csak hízok. Eddig nem tűnt fel hogy híztam volna (és a mérleg szerint sem) de mostmeg már mintha látnám és eléggé látványosnak látom. Az ismerőseim nem említették. Mostanában fog megjönni ha ez számít de ez már a 2. hónap hogy késik úgyhogy lehet még 1 hét is lesz.



2021. márc. 31. 03:11
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehettél felpuffadva is, de kb 15 kiló plusz van rajtad.
2021. márc. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Elsővel értek egyet
2021. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, 45 kg a célom.
2021. márc. 31. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 45 már nem túlzás kicsit?

Én ugyanilyen magas vagyok és 48 kiló, de ez már az alsó határa, amire még azt lehet mondani hogy "csinos"

Szerintem max olyan 50ig fogyj te is, és inkább szedj fel izmot, hogy formás legyél

2021. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Ugyanilyen magas vagyok és ugyanennyi kiló!!!! Ez a súly teljesen normális!!! Én voltam 45kg, nagyon durván néztem ki, kiállt minden csontom!!! Ne akarj 45kg lenni mert nem szép látvány hidd el!!! Mint említettem én is ennyi kg vagyok, viszont én rendszeresen edzem és sokat mozgok, azt javasolnám neked is hogy kezdj el izmot építeni magadra, így nagyon jól fogsz kinézni nagyon csinos leszel!
2021. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 56-ot lőj be.


45 kg-san már csontika voltam és menzeszem sem volt.

2021. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Élsz még kérdező?
2021. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen élek csak tegnap óta nem néztem az oldalt. Köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 1. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!