Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszereket ajánlanátok...

Milyen módszereket ajánlanátok ahhoz, hogy 3 hónap alatt lefogyjak 3-4 kg-t?

Figyelt kérdés

Még nem fogyókúráztam szóval nem tudom hogyan kezdjek neki. 3-4 kg-t szeretnék leadni lehetőleg 3 hónapon belül.

Köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 6. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficit. Semmi más nem fogyaszt. Neten találsz kalkulátorokat, bár az is csak egy becslés. Üdítők, nassolások elhagyásával, egészségesebb ételekkel és némi mozgással simán leadod talán rövidebb idő alatt is.
2021. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

3-4 kg nem olyan sok. Heti 3x sportolással, valami értelmes étrenddel simán sikerülni fog. Ha elhagyod a cukros vackokat, üdítőt, csokit, chipset, és mellette sportolsz, sikerülnie kéne.

Persze csinálhatod úgy is ahogy az első írta, hogy számolod a kalóriákat. Ez akkor jó ha nem akarsz lemondani mondjuk a kedvenc süteményedről stb.

2021. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki aki nem 2 hét alatt szeretné megváltani a világot.


Megnézed kB mennyi a napi kalória szükségleted, abba belekalkulalod még a heti 3 sportolással elégetett kalóriákat, és kihozol egy olyan étrendet a hétre amivel durván hét végére 3500-4000kcal mínuszban jössz ki MAXIMUM. Ez napi - 500kcal deficit ami tartható hosszabb távon, de tarthatsz alacsonyabbat is, hogyha úgyis 3-4 hónap alatt szeretnéd akkor lehet ez - 300is, ahogy jól esik.

2021. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
8%
Időszakos böjt. Elsőre nem hangzik logikusan, de sokkal könnyebb egyáltalán nem enni, mint keveset enni. Szerintem ha 2 hetente tartasz egy-egy 72 órás böjtöt, azzal simán sikerül.
2021. ápr. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kenyeret és a péksütiket felejtsd el és a cukros dolgokat is mellőzd. Meg fogsz lepődni mennyire könnyen lemegy. Ha van időd érdemes elmenni sétálni is,de hogyha belekocogsz azzal határozottan segítesz.
2021. ápr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!:)
2021. ápr. 8. 14:27
 7/7 anonim válasza:

Ez engem is érdekel :D

Kalória számolás? 2000 dieta?

2021. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!