Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 évesen, 40 kg fogyástól...

16 évesen, 40 kg fogyástól edzéssel és diétával feszes maradok és nem fog lógni a bőröm, ugye?

Figyelt kérdés

100 kg-ról megyek 60-ra kb.


Fiatal vagyok, meg kiindulva abból, hogy az izmaim visszafeszülnek, ha pl. sokáig nem nyújtuk (valaki 10 év múlva is ugyanúgy megcsinálja a spárgát), így úgy gondolom, hogy a kötőszövet, ami a cicit tartja meg az egyéb dolgokat is vissza fog menni, ha nem húzza őket tovább súly.


Edzek, diétázok. 1 év alatt szeretném elérni a 60 kg-t



2021. ápr. 9. 08:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És azt kifelejtettem, hogy most sem úgy kell elképzelni, hogy így lóg le a hájam meg ilyesmik, hanem olyan feszes maradtam. Nagy darab, de nem ilyen lötyi. Valószínűleg azért, mert világ életemben sportoltam, mielőtt meghíztam volna.
2021. ápr. 9. 08:11
 2/12 anonim válasza:
37%

Szerintem egyéni dolog ez is, mint a fogyás módszere.

Az én esetemben 17 évesen fogytam le 37 kg-ot kb. egy év alatt.

Nekem csak koplalással sikerült, periodikusan, amikor megálltam a fogyásban, kicsit pihentettem a szervezetemet, de nem zabáltam magam tele akkor sem. Sportot nem is bírtam, annyira le voltam gyengülve.

Az én bőrömön meg sem látszott és a testalkatom is arányos lett.

Amikor elértem a célt, akkor kezdtem sportolni. De fontos, hogy utána a sport mellett is folyamatosan figyeltem a bevitt kalória szintet.

Sokan panaszkodnak, hogy egy gyors fogyókúra után visszahíznak. Lehet pár kilót jogosan, de ez egy olyan dolog, amit soha nem hagyhatsz abba, a diéta az életed része kell legyen!

Egyébként ha 100 kiló vagy 16 évesen, ne az legyen a legnagyobb problémád, hogy fog-e lógni a bőröd. Még fejlődésben vagy, ha fog is lógni, akkor is ez el fog múlni.

Sok sikert kívánok!

2021. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
97%
Szia, az egy évet viszonylag reálisnak is látom edzés mellett. Illetve ha javasolhatom szedj kollagént, az nagy segítségedre lesz a bőr rugalmasságát tekintve. Egyébként én úgy gondolom, hogy ilyen fitalaon nem fog lógni a bőröd.Sok sikert és kitartást kívánok a megvalósításhoz!
2021. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Dw
2021. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
De, lógni fog*
2021. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

A normális ütemű fogyás úgy néz ki, hogy hetente a testsúlyodnak maximum az 1%-át veszíted el. Nálad ez heti 1 kg.


Ha ilyen ütemben fogysz, akkor fixen nem fog lógni a bőröd.

2021. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Én 105kg-rol fogytam le ebben a korban, nem lógott.
2021. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 és 15 éves korom között fogytam le 85ről 60ra. 1 év alatt. A bőröm eléggé lógótt, ki tudtam nyújtani ha húztam. Nekem nagyon lógótt, pedig kevesebbet fogytam, mint te akarsz. Sok dologtól függ. Genetika, mennyi most a testzsír-izom arányod, a diétád, edzésterved stb. De egy év ilyen masszív fogyáshoz szerintem elég húzós. Meg lehet csinálni, de a bőröd nehezen fogja bírni.
2021. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha hirtelen, fogyás után lógni is fog, megfelelő ápolással követni tudja majd, ha tartod a súlyodat. Lehet, hogy nem lesz szép az elején, de rendbejön.

A legjobb, ha nem sietteted a dolgot, ha egy év alatt nem megy, akkor lassabban is rendben van. Amint bírják az ízületeid, sportolj, az sokat segít. Meg természetesen elegendő víz, és külső hidratálás. Sokaknak segítenek a speciálisabb testápolók, amikben koffein, vagy Q10 van. Ezek sem csodaszerek, de egy pici pluszt tudnak adni, és nem sokkal drágábbak, mint bármilyen más testápoló. A kollagén akkor segít sokat (kizárólag belsőleg, mivel túl nagy molekula, így kívülről nem szívódik be), ha egyébként nem megfelelő teljesen a fehérjebeviteled. Bajt nem csinálsz vele egyébként semmiképp, szóval bátran kipróbálhatod. És persze szedj vitaminokat, ez sem mellékes.

2021. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Abból ki tudok indulni, hogy anyummal olyanok vagyunk, mint az ikrek. Az alkatunk, a hajunk, a bőrünk, az arcunk szinte ugyanolyan. És ő is volt 100 kg (szülés miatt), és most már 60. 30 évesen hízott 60-ról 100-ra és fogyott le 34 éves korára. Nagyon feszes a bőre és meg sem látszik rajta, pedig 4 gyereket szült..


Kollagént azért nem akarok, mert, ha elkezdem szedni, akkor utána kevesebbet fog termelni a szervezetem, olyan alapon: ,,Ha úgyis szedi ez a hülye, akkor én minek kínlódjak a termelésével.".. Nekem legalábbis ezt mondta egy orvos.

2021. ápr. 9. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!