Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki fogyás után is tokás marad?

Figyelt kérdés
Már csak 6-7kg feleslegem van, de még mindig nagy a tokám. Húgom nagyon vékony, és neki is pufi, tokás arca van. Viszont ha a fiatalkori képeimet visszanézem, akkor nekem az ő korában még nem volt. (Én 25, ő 19). Szerintetek lehetséges, hogy nem tudom majd eltüntetni a normál súly ellenére a tokámat. Valaki van ebben a cipőben? És ha még tovább fogyok, akkor eltűnhet?
2021. ápr. 15. 14:58
 1/5 anonim válasza:
29%

Nem tudom milyen súlyt szeretnél elérni de ha mondjuk az egészséges bmi kategória közepén vagy akkor elég kizártnak tartom hogy tokád maradjon.

Nekem amikor a túlsúlyos kategóriába tartoztam volt és igazából a fogyásom utolsó részében tűnt el. Az is lehet hogy olyan az arcformád, de tokának akkor se kéne lennie :/

2021. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
166cm és 64kg vagyok jelenleg, a BMI szerint a normál tartomány közepe 59kg, és én a 57-58kg-ot céloztam meg. Húgom 174cm-hez és 63kg és még mindig látszik a tokája.
2021. ápr. 15. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Alkati dolog is lehet, ha valakinek kerekebb az arca.
2021. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 70 kilóról 50-re lefogytam (160 cm vagyok) és a tokám ugyan kisebb lett, de még mindig van. Apai ágról örököltem, sajnos ez van, de már megszoktam, kompenzálom a testemmel (legalábbis ezzel nyugtatom magam:D)
2021. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen a túlsúllyal jár a toka. Mármint, egyszerűen lehet, hogy ilyen vagy. Én például túlsúlyos vagyok jelenleg (de dolgozom rajta :D), és soha nem volt tokám. Pedig nem egy-két kiló túlsúlyról beszélünk, hanem kb. 30 kg-ról. Viszont ismerek olyat, aki viszonylag tök vékony/átlagos, és még is van tokája. Szóval ez nem csak a túlsúllyal függ össze, van aki szimplán ilyen. Szóval sajna hiába fogysz le, nem biztos, hogy a toka el fog tűnni. :/
2021. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!