Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen testmozgást ajánlotok...

Milyen testmozgást ajánlotok ha talp fájdalom miatt nem lehetségesek az ugrálós gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Álló, fizikai munkát végzek.

Ennek ellenére feljött rám kb 8 kg fölösleg, szeretném nyáron leadni. Óvatosan étkezem már, viszont munkám miatt (többek között) valószínű hogy sarkantyúm lett. Enyhül már a fájdalom, sokszor nem is érzem, de nem tornázhatok ugrálós feladatokat. Egyébként Péntek Enikő tornáit szoktam csinálni, szeretem őket. Van kettlebellem, szobabiciklim. Tudtok valamit ajánlani ezeken kívül ami végezhető gyakorlat, de a talpnak nem túl megterhelő?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget :)



#diéta #torna #túlsúly #sarkantyú #kettlebell fogyás
2019. ápr. 28. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nekem is sarkantyúm van, néha begyullad a körülötte levő hús és nagyon fáj. Én kettlebell edzésekre és spinningre járok, ott nem kell ugrálni. Valamint megtanultam kinesio szalaggal feltape-lni a talpam, és néha használok fenilbutazon kenőcsöt is, ha nagyon nem bírom már idegekkel.
2019. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szobabicikli/ rendes kerékpàr, úszàs
2019. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!