Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 db kifli magában vagy 2...

3 db kifli magában vagy 2 tojásból rántotta magában a megfelelőbb fogyókúránál reggelire?

Figyelt kérdés
És miért?

2021. ápr. 16. 04:57
A kérdező szavazást indított:
Tojást egyél
Kiflit egyél
60 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A tojás, mert fehérje. A kifli meg üres szénhidrát.
2021. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Egyik sem. Két tojásból rántotta magában nettó koplalás, 150-200 kalória, nem pont így kellene indítani a napot, ráadásul csak zsír és fehérje. 3 kifli magában nem laktat semennyire, üres kalória, kalóriában szintén nem elegendő, ráadásul csak szénhidrát (Mondjuk lehet hogy ez csak az én egyéni hülyeségem, hogy a reggeli legyen a legkalóriadúsabb, nekem ez vált be).

Az nem játszik, hogy a 2 tojásos rántotta egy darab rozsos kiflivel, csirkemellsonkával, sajttal, zöldségekkel? Jól indul a napod, elvagy ebédig, és bevittél minden makróból és tápanyagból megfelelő mennyiséget.

2021. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Lol, második válaszát így lepontozták? Pedig teljesen igaza van.
2021. ápr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én zöldet nyomok!
2021. ápr. 16. 07:26
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

#2-es teljesen jól leírta, azt hogy ki is miért pontozta le, nem tudom, de biztosan nagy szakértők lehetnek.


Kedves kérdező, lehetőleg figyeld a makro tápanyagokat is, és próbálj meg kiegyensúlyozottan étkezni, ne ilyen egyoldalúan, hogy pl reggelire megeszel 3 kiflit, mert ahogy írták is, csak ch-t vettél magadhoz.

2021. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3db kifli még fogyókúra nélkül is sok reggelire, 2 tojás magában meg túl kevés. Valami arany középutat kéne találni.
2021. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Én nőként 1 tojást és fél kiflit (vagy fél szelet kenyeret) szoktam enni idényzöldséggel vagy gyümölccsel, tejeskávéval.

Szerintem egy férfi eheti a 2 tojást egy kiflit és a többit.

2021. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy milyen az aktivitási szinted, és milyen a napod, illetve a saját szervezeted. Van, aki képtelen reggel elindulni szénhidrátbevitel nélkül, és van, akik reggel végeznek valamilyen intenzív sporttevékenységet, esetleg fizikai munkát. Nekik nyilvánvalóan tartalmasabb reggelire van szükségük.Ha viszont délután kettőig ülőmunkát végzel, vagy csak punnyadsz, akkor meg nem kell akkora szénhidrátmennyiség.


Én minden esetre a két lehetőség kombinációját választanám ahogy a többiek is mondják, de mondok egy még jobb dolgot. Egy jó kis natúr joghurt/kefír vagy protein shake, belekeverve 40-50 g zabpehely (akár nagyszemű). Van benne párszáz kalória, ad fehérjét, ad szénhidrátot, ad rostot, olcsó és még gyorsan el is készíthető. Csak válogatsd meg azért milyen joghurtot használsz hozzá.

2021. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Tojás
2021. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ennél 2 tojást meg 1 kiflit, és mellé még zöldséget is? Az ideális lenne, az általad vázolt opciók közül egyik sem az. Főleg a 3 kifli üresen reggelire durva szénhidrát löket. Ja, és az az egy kifli, amit eszel a tojás mellé, lehetőleg teljes kiőrlésű vagy korpás legyen.
2021. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!