Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Még középsuli...

Ilyenkor mi van? Még középsuliba járok... reggelire eszek 7-8szelet tavaszi felvágottat 4-5szelet abonett kenyérrel..

Figyelt kérdés
Még középsuliba járok... reggelire eszek 7-8szelet tavaszi felvágottat 4-5szelet abonett kenyérrel (4:45 körül)!!! Suliban eszek 2almát... hazaérek kb 4-re és salit eszek (eleve készen lehet kapni csak teszek bele parit, meg ubit) és ez elég 3napra!!! Utánna tornázok és egy szemet nem vagyok éhes, viszont ma ettem egy pogit és azóta, mindent ami jön és abszolút nem is vagyok éhes!!!
2008. dec. 5. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Fott etelre szukseged van, mindenkinek, mindegy hany eves vagy, helytelenul etkezel.

Mi a kerdesed?

2008. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el légyszi mit írt. Abonettet eszik nem pedig kenyeret!! A 2 nem ugyanaz!!
2008. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kerdesed az lenne, hogy mi van? Nincs semmi. De mi lesz? Ez itt a nagy kerdes!
2008. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok kezdjem a reggeleket gyümivel nem tudom ki bírná ki azt hogy felkell 4:30-kor, 4:45körül bekap 1-2 almát utánna a suliba még 2-t aztán tesi óra meg stb... max mire hazaérek összesek!!! És főtt kaját nem szeretem nagyon... nem fognak nekem minden nap halat párolni otthon!!! Annyi lett voltna a kérdésem... ha úgy reggelizek, meg a suliban is úgy eszek akkor nem lesz semmi bajom??? Mert fogyni azt fogok azt tudom!!! Elöre is köszi
2008. dec. 5. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez "anorexiás étrend", de sztem ezzel Te is tisztában vagy.% szelet abonettben durván 100 kalória van, kicsit több.A 7-8 szelet felvágottban talán picit több, mondjuk 150." almában pedig maximum 100 kalória, sali ugyanez a kategória.Szerintem ez borzasztóan kevés, gyakorlatilag 500 kalórát sem fogyasztasz egy nap, holott a szigorú fogyókúrás étrend minimum 1000 kalóriát javasol.És emellett még tornázol is..Egyébként én is ilyen hasonlóan brutális étrenddel fogytam le nagyon hamar, de sajnos majdnem a fele visszajött rövid időn belül.Sokáig haragudtam, amiért mindenki hangoztatta, h takarékra kapcsol a szervezetem, s mindent zsírként raktároz el.Időbe telt, de rájöttem, hogy igazuk van, és nem éri meg.Mondjuk Veled ellentétben én nagyon nehezen bírtam az önsanyargatást, így duplán rossz érzése volt újól kikerekedésnek indulni.
2008. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi..5 szelet abonettet akartam írni
2008. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!