Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes a lentebb linkelt...

Érdemes a lentebb linkelt étrendkiegészítővel támogatnom a fogyókúrámat, vagy pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Van már egy jól összeállított étrendem, illetve a mozgás is megvan, szedek vitaminokat is, de úgy gondoltam kicsit segítenék a szervezetemnek.


Ezt a HCA kapszulát néztem ki:

[link]


Van bármi értelme, vagy tök feleseges? Esetleg saját tapasztalatnak is örülnék, ha valaki megosztaná velem.


2021. ápr. 20. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van már egy jól összeállított étrendem, illetve a mozgás is megvan, szedek vitaminokat is."

Másra nincs szükséged.

2021. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez a "A HCA blokkolja annak az enzimnek a működését, amely a szénhidrátok zsírrá való alakítását végzi." csak egy hangzatos marketingszöveg?
2021. ápr. 20. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek igaza van.

és leginkább igen, marketing. ha tudsz angolul, itt egy hasznos link, de ha nem, akkor guglifordítóba rakva is teljesen jól érthető:


[link]

2021. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ez egy hangzatos marketing szöveg. A szénhidrát zsírrá alakulását nem kell blokkolni, mert eleve nem alakul zsírrá, csak egy nagyon minimális százalékban. Senki sem a szénhidrát miatt hízik. Legalább is nem közvetlenül.
2021. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én CLA-t szedek, szerintem hozzátesz a kaja+mozgáshoz. Éhgyomorra 2 szem.
2021. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laylah ***** válasza:
Kipróbáltam HCA-t, CLA-t, Pyruvatot, egyik sem tett hozzá látványosan semmit a folyamathoz.
2021. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. ápr. 23. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!