Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes 40 kg felesleggel...

Érdemes 40 kg felesleggel erősítő edzést végezni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 14:16
 1/2 anonim válasza:
67%
Ha fogyni szeretnél bármilyen edzés jó, mert a lényeg az, hogy mozogj. Emellett fontos, hogy "egészségesebben" étkezz. Ez nem feltétlenül csak salátával és csirkével megoldható. A lényeg az hogy ne vonj meg egyből magadtól mindent, mert akkor megunod és többet fogsz hízni, mint amennyit leadtál. Sportként ha nem szeretnél futni vagy esetleg nem bírod akkor biciklizhetsz, erősíthetsz, úszhatsz, de még akár a túrázás is hasznos lehet. Nagyon fontos, hogy élvezd amit csinálsz és ne szenvedj!
2021. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom szerint mindenképpen érdemes. Igaz nekem nem volt ekkora feleslegem, de a súlyzós edzes nagyon szépen atformalt. Sőt! Annak köszönhetoen hogy most több izom van rajtam, nem csak erősebb vagyok, hanem nőtt is az alapanyagcserém, hiszen az izmokat fenntartási igen csak energiagienyes a szervezet szempontjából. Így többet lehet enni, ez pedig segített nekem abban, hogy könnyebb legyen a diéta tartasa. Tehát ne félj belevagni, nem csak kardiozva lehet lefogyni!
2021. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!