Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étvágy csökkentő szert...

Edana kérdése:

Milyen étvágy csökkentő szert létezik?

Figyelt kérdés

Kérlek mondjatok konkrét nevet.

És hogy szerintetek mennyire hatásos.



2021. ápr. 28. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Igyal tobb folyadekot,vigyel

be tobb feherjet (nem port).

2021. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Tipikus hiba. Semmi szükség csökkenteni az étvágyat. Ha éhes vagy, akkor enni kell. A "mit" sokkal fontosabb, mint a "mennyit". Egyél egészségesen, sok zöldséget, gyümölcsöt, iktasd ki a feldolgozott ételeket, cukrot, olajat, fehér lisztet. És persze mozogj is valamit.
2021. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
64%
Én tapasztalatból mondom. 30kg adtam le. Az első egy hét a legrosszabb volt amíg összébb ment a gyomrom térfogata. Utána nem sokad, de 3 óránként ettem, hogy ne koplalásként értelmezze a szervezet. Naponta mentem sétálni, később kocogni, most pedig 30 percet is le tudok futni. Kitartást kívánok
2021. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Evés. Az éhségérzet nem dísznek van. Azt jelenti, hogy a testednek energiára van szüksége, vagyis enni kell!
2021. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

A rost, sok folyadékkal kombinálva eltelít.

Pl útifű mag(héj). Napi 1*-2* 1 ek ilyen por és hozzá a napi 2-3 literen felül +1-2 liter víz.

2021. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%

#5 vagyok, ja csak akkor, ha a rendes "napi adagodon" felül vagy éhes.

Különben a napi szükségletet kell bevinni, hogy ne legyél éhes. 30-40% fehérje. A ch-t és a zsírt meg úgy osztod fel, ahogy neked jól esik.

Esetleg még az edzés is segít. Vagyis nekem az bejött, hogy ha éhes voltam, elmentem edzeni és utána valamiért elmúlt az éhség.

2021. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%
Chia mag
2021. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#6

30-40 % fehérje iszonyatosan sok. 15 % körül már teljesen jó vagy.

2021. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
víz
2021. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!