Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy csaló hétvége alatt...

Egy csaló hétvége alatt mennyit lehet hízni?

Figyelt kérdés

Ezen a hétvégén megünneplem hogy 100 kg alá mentem és megjutalmazom magam.

Legutóbb 12 éve voltam ennyi kiló.


(22/F , 192 cm)



2021. máj. 1. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha belehúzol akár 3-4 kg-ot is, de ha csak jóízűen eszel és kis desszert, alkohol, akármi de módjával akkor akár stagnálhat is a súlyod.
2021. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit, hétfőn rögtön lemegy.

Egyébként gratulálok!

2021. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ne kajával jutalmazd magad mert nem lesz hosszútávú a siker. Ezzel nem azt mondom hogy ne egyél egy hambit vagy desszertet csak ne jutalmazásnak fogd fel. A jutalmad az hogy valószínűleg egészségesebb vagy most mint 100+ kg-san.
2021. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem folytatod a jutalomfalatokat akkor semennyit. Max egy kis visszatartott víz jön fel, de az napok múlva le is megy.
2021. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én tegnap este megettem 2 szelet pizzát és most +1kg van rajtam
2021. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint egy/két nap alatt ha sokat is eszel az akkor sem lesz "tartós" hízás. Én is voltam többször így, jelenleg is fogyókurázom kb egy hónapja, lement 6/7 kg és a tegnap vendégségbe voltunk, egész nap szinte nem ettem semmit csak főtt krumplit majd este jól belaktam édességből mert nem volt semmi olyan ott amit szerettem volna, és itthon meg nem volt főzve így nekiestem. Reggel rá álltam a mérlegre és 1 kg minuszt mutatott :) szerintem segít, ha néha tartassz egy csaló étkezést
2021. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!