Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik lehet hatásosabb?

Melyik lehet hatásosabb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. máj. 1. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nettó éhezés, ezek a cikkek a szórakozáson kívül semmi mást nem szolgálnak. A banán-tej nap kifejezetten tetszett, rég hallottam ekkora hülyeséget.


Inkább tájékozódj még, kezdj el mozogni valamit és egészségesebben enni. 1-2 hét alatt úgyse fogsz 8 kilót fogyni, hiába van leírva.

2021. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én egyszer még nyáron megcsináltam egy ilyet, vagyis igazából csak 3 napig bírtam mert már 1 nap után nem volt erőm még menni se. Nekem olyan volt hogy a reggeli: 1 pohár zöldtea, 1 zsemle. Ebéd: 2db tojás. Vacsora: 2 szelet sonka. Kegyetlen volt, persze nem fogytam semennyit tőle. Azóta fogyok mióta rajottem hogy ezek baromi nagy hülyeségek, és életmódot váltottam, mellette edzek heti 4x.
2021. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabad semmit enni. Az evés már rég nem divat és 30 kiló felett nem vagy ember.
2021. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eddig a pirítós volt a kötelező reggeli, most meg a zsemle...


Egyébként az oldalakhoz híven ezek koplalós baromságok, csak ártasz vele az egészségednek.

Arról ne is beszéljünk, hogy hízékony leszel tőle, szóval még a külsőd is csak rosszabb lesz az eü. gondok mellé.

2021. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Az elsőn jót derültem :) "közel sem annyira kiegyensúlyozott és egészséges, mint a 90 napos társa" A 90 napos se az, de sebaj...

Az üres kávé és a zsemle kötelező, egy ún. "fehérjediétában" :)

Hogy koplalós-e, attól is függ, kinek mit jelent pl. a "nagyobb szelet". De egy ilyen reggelivel én 1 órán belül a falat kaparnám az éhségtől.

A másodiknál vicces, hogy az első napon csak gyümölcsöt ehetsz, de banánt vagy zöldséget azt nem! Na de miért???

Egész héten nagyon kevés a fehérje, tehát garantált az izomból fogyás. Szerintem az első 3 nap alatt kb. mindenki feladja.

Persze a 8 kg fogyás/hét mindkettőnél garantált, akkor is, ha 120 kg vagy, és akkor is, ha 45 XD

Légyszi, ne próbáld ki ezeket, se hasonló 1-2 hetes csodadiétákat. Hosszabb távra tervezz, tartható, változatos és minden makróból legalább a minimumot tartalmazó étrendet keress magadnak. De legjobb, ha te állítod össze, miután eleget olvastál az egészséges táplálkozás és fogyás alapjairól. Itt a gyk-n is olvasgathatsz korábbi kérdéseket.

2021. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10-20ezerért tök fullos nordic walking botokat lehet kapni. Ha jól csinálod, akkor csak az igazán nagy hibákat kell kihagyni az étrendedből, és több mint valószínű, hogy élvezetesebb kajákra cseréled őket. Csak egy tipp.
2021. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az ilyen gyors fogyás nagyon megterhelő a szevezetednek, és külóönben sem lesz tartós az eredménye. életmódváltás kellene
2021. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Több éven keresztül küzdöttem a fogyással. Kipróbáltam szinte az összes ismert diétát, de egyik sem tűnt működőképesnek. Egy nap rábukkantam erre a YouTube videóra, amely elmagyarázza a legjobb fogyókúrát! Jegyzeteltem, és még aznap elmentem a boltba, és teljesen megváltoztattam az étrendemet. Nem szabad elfelejteni, hogy a fogyáshoz idő kell! De ne hagyd, hogy ez elkeserítsen, ha következetes maradsz az étrendeddel és a célodra koncentrálsz, megváltoztathatod az életed! Az első két hét diéta után nagyon sokat fogytam, és most sokkal jobban érzem magam.


Ebben a videóban mindent részletesen elmagyaráznak:


[link]


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2021. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!