Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tenyleg fogyok vagy csak a...

Tenyleg fogyok vagy csak a viz ment le eddig?

Figyelt kérdés
Sajnos elegge elengedtem magam foleg a koronavirus bezarasok alatt. Mar elotte se voltam pehelysulyu, de sikerult 158cm-mel 74kg-ig eljutni. Aprilis 12-vel elkezdtem ujra dolgozni. Konnyu fizikai munka, 7 ora talpon (10 ezer lepes minimum csak munka kozben). Ezzel egy idoben elkezdtem kicsit odafigyelni, hogy mennyi kaloriat viszek be es elhagytam a nasikat. Probaltam 4-500kalorias ebedet enni, 3-500as reggelit es vacsorat. Na nem mondom, bunoztem is. Emellett biciklivel jarok dolgozni, nem sok ugyan 10-15perc, de dombos, szeles helyen lakom. Elotte 4 hettel ujra kezdtem futni is. 4 futast tartok minden heten, 10kmes tavra elokeszito program. Edzesenkent 30-50 perces futasokkal. Neha raallok a merlegre amiota dolgozom. Egyre kevesebbet mutat. Most reggel raalltam es 69et mutat. Ezt mar fogyasnak vehetem vagy csak a viz ment le?
2021. máj. 4. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogyás.
2021. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, en is remelem h ez mar fogyas. 55 a cel, vagy h ugy nezzek ki, mint aki annyi. Juli vegere remelem legalabb kozelebe erek.
2021. máj. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!