Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb diéta amit...

Mi a legjobb diéta amit kipróbáltatok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
9. Hát, nekem ennyire futja. Lehet, hogy már túlságosan unom a sok hülyeséget, most jött ki rajtam. Majdnem szorri.
2021. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

De szemét a világ.. miért kell érvelni? Anélkül miért nem vesznek komolyan az emberek minden hülyeséget?

Az a nagy helyzet, hogy kb mindenben van fehérje. Tehát ha nem almát eszel egész nap, hanem eszel gabonát, zöldséget, hüvelyest, magokat, húst, tejterméket, stb, akkor nem tudsz annyira kevés fehérjét bevinni, hogy bajod legyen. Ezt úgy mondom, hogy képben vagyok a témával. Nem fogsz ilyen dokumentált esetet találni, hogy egy nem éhező embernek fehérje hiány miatt lenne problémája. De még ha éhen halsz, akkor sem a fehérje hiánya fog megölni.

2021. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem személy szerint az LCHF Életmód. (Alacsony szénhidrát+magas zsírbevitel). Imádom:)
2021. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az alacsony szénhidrát, alacsony zsír és magas fehérjebevitel, valamint a rengeteg sport vált be.
2021. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!