Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leghatékonyabb fogyás kifejeze...

Leghatékonyabb fogyás kifejezetten hasból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves fiú vagyok. Mindig is a vékony alkat jellemzett, és az átlagnál mindig véznább voltam. Ez kb egy éve kezdett el annyira zavarni már, hogy elkezdtem edzőterembe járni. Az egy év alatt sikerült magamhoz képest viszonylag szépen fejlődnöm fizikailag, akik nem hetente látnak, meg is szokták jegyezni. Tavaly ilyenkor 66-68 kg körül mozogtam, most vagyok 78.


Egyetlen gondom van, az pedig a has és az azt körülölelő zsír, vagy nem is tudom, mi ez pontosan. Nem sörhas, de nagyon zavar, hogy van az alhasnál egy látható fölösleges rész. Nyilván olvasgattam dolgokat, hogy diéta, kardio, edzés, és elhiszem, hogy mindegyik ugyanolyan fontos, de nagyon örülnék, ha kapnék néhány bevált módszert arra, hogy a lehető leggyorsabban hogyan tudnék ettől megszabadulni, és előbb-utóbb elérjem a lapos hasat. Azért kellemetlen, mert a rekesziszom előtti részen, a has felső részén sikerült láthatóbb kockákat megjelenítenem már, de az összképen rettenetesen ront az alhason levő fölösleg, gyűlölöm látni is. Edzésen plankelni szoktam 4-5 percig, illetve hasprésezni 3-4 x 1 percekig.


Azt tenném még hozzá, hogy heti 3-4 alkalommal edzek 2 órát, ebben benne van egy edzés előtti 1 km-es, és edzés utáni 2 km-es, 10 km/h-s átlagú futópadozás, bár ez tudom, hogy nem sok mint kardio. Amire még gyanakszom, hogy hónapok óta iszom a tömegnövelőt minden edzés után (Biotech Hypermass). Esetleg ha tud valaki ennél jobb cuccot, azt is szívesen olvasom. Néha iszom kólát, és heti 1-2 gyorskaja is benne van, szóval a diéta kiesik, mert nem tudom, hogyan lenne célszerű úgy diétázni, hogy a tömegemből (izomból) ne veszítsek.


Minden értelmes hozzászólásnak nagyon örülnék. Köszi!



2021. máj. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyen a genetikád - felül már felsejlenek a kockát, alul meg van egy kicsi zsír. Ehhez vagy hozzászoksz, vagy lejjebb viszed a testzsírszázalékodat. El kell döntened, hogy melyik számodra érdemesebb, mert lehetséges, hogy jóval lejjebb kell vinned, mint szeretnéd, hogy elérd a célodat (az említett genetika miatt). Túlzottan alacsony testzsírszázalékkal pedig nem érdemes éldegélni, mert nem érzed jól magad a bőrödben. Szóval én azt tanácsolnám, hogy próbáld meg, de csak addig menj, amíg még jól vagy, nem ér ez ennyit.
2021. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát a diéta kiesik? Diéta alatt normális étrendet értesz? Mert anélkül nem lehetséges.
2021. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Egészséges étrend nélkül ne is kérdezd meg mert anélkül nem fog menni. És ezt sem ajánlom : Biotech Hypermass
2021. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Fehérjeszükséglet szálkásításnál kb 3 g/ttskg, így remélhetőleg megelőzöd az izomvesztést, tömegnövelőt hanyagold, sima fehérjepor többet ér ilyenkor ha mindenképp akarsz valamit használni. Helyi zsírégetés nincs, akármennyit hasazhatsz, csökkennie kell a teljes testzsír százaléknak, hogy onnan lemenjen.
2021. máj. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen életszakaszban nem kell 3 g/tskg fehérje, szálkásítás alatt sem. Ha rendesen edzel, azzal tudod minimalizálni az izomveszteséget.
2021. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!