Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami jó tippetek a...

Van valami jó tippetek a széles csípő- derék és a nagyy has ellen?

Figyelt kérdés

Végigsportoltam és diétáztam a nyarat ( vagyis július közepén kezdtem, töb okból nem tudtam hamarabb) , meglátszik az eredménye is , de még mindig rajtam van, és most vissza kell mennem egyetemre meg dolgozni heti 1-2 napot (ülőmunka) ..stb., így reggel 7-től este 8.ig nem leszek otthon.


Természetesen folytatom a diétát, a sportor is szeretném, de szinte lehetetlen ( hétvégék is gyakran foglaltak lesznek a munka és tanulás miatt), szóval inkább csak alkalmanként.


Ráadásul a hájam nagy része a hasamon és a csípőn- derékon van.

Arra gondoltam, hogy átváltok szeptember végétől olyan diétára, amiben nagyon kevés a szénhidrát, mert ízt hallottam, a szénhidrát okozza leginkább a tsírfelhalmozódást, főleg a hason.

(Aztán tavasszal folytatnám a sportot gyakrabban.)



Mit gondoltok ?

nagyon kevés szénhidrát segíthet a hason lévő zsír ellen ?


2010. aug. 23. 15:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és bocs a gépelési hibákért ! Sietni akartam.
2010. aug. 23. 15:26
 2/8 anonim ***** válasza:
segíteni segíthet, de muszáj mellette tornáznod. na meg normálisan étkezned (este hat után semmi, kevés édesség, cukros üditő...). ajánlom béres alexandra tornáit. 40 percesek, ennyit szerintem te is tudsz szakítani magadra heti háromszor. vagy néha futni is lehet. :) csipőről és combról nekem futással két hét alatt lement a java.
2010. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy este 6 után nem lehet enni, főleg, hogy 8-ra ér haza. Az, hogy ki mikor eszik, vagy akkor mondjuk úgy, hogy ehet utoljára, attól függ, hogy mikor kerül ágyba. Ha te már 7 körül alszol, akkor rendben van, hogy 6kor ettél utoljára, de ha ő 9-10 körül zuhan ágyba, akkor nem igazán. Napi 5x egyél, kb 3 óránkénti felosztásban. CH csak délelőtt, akkor se sok, délután meg sok fehérjés étel: húsok, tojás, tejtermék. Akár még este 8-kor is elmehetsz futni, de ha nagyon fárasztana, csináld azt, ha pl. busszal jársz suliba, akkor egy-két megállót inkább hazasétálsz :). Valamennyit muszáj lesz mozognod.
2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el, hogy nincs, akár megszakítva is 15-20 perced az egyetemen, egy kis testmozgásra. De minél súlyosabb leszel, annál nehezebb lesz csinálni. Ha nem eszel rendesen, nem lesz elég energiád a tanuláshoz sem. Persze kényelmesebb a szobában üldögélni, és hízlalni a hájadat. A nagy has ellen a sok mozgás a jó, és nem a kevés szénhidrát. De ti ebben a topikban ezt nem tudjátok fel se fogni.
2010. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Első!

Mennyit futottál naponta?

2010. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hetente 4-5 alkalommal futok egy órát és minden nap 50 percet - 1,5 órát sétálok.


Sajnos szó szerint napi 14 órában elfoglalt leszek, szombaton is; nem túloztam. Emellett fogok mináél többet gyalogolni és ha sikerül, futni 30 percet, de ezek már csak alkalmankénti mozgások lesznek.


összesen 15 kg feleslegem volt, eddig lement kb. 6 kg. Nehezen fogyok.

Én úgy tudom, a szénhidrátfeelsle szokott durván lerakódni a hason, fenéken. Ezért jött az ötlet, hogy CH szegényen fogok kajálni.


Kíváncsi vagyok a tanácsokra.

2010. aug. 26. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, ha nem eszel szénhidrátot az tényleg hat. Tapasztalat.
2010. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hurrá, köszi.

Ez nem lesz olyan nagy áldozat, mert fehérjés típus vagyok.

2010. aug. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!