Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újra szeretnék elkezdeni...

Újra szeretnék elkezdeni edzeni, de nagyon sok szerem van és nem tudom mikor melyiket kellene szednem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 86 kg vagyok szóval egyszerre akarok fogyni + kicsi izmot is építeni.

Amik vannak:

Tribulus Terrestris tabletta

Synephrine Extreme tabletta

Pro Amino por

BCCA por

kreatin monohidrát por

Arginie A.K.G tabletta

Fehérje: edzés után ez okés.

L-karnitin: edzés elött 10p



2021. máj. 10. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
BCAA meg synephrine is edzés előtt.Habár az utóbbit inkább reggel venném be reggeli után.A tribulus nem tudom mi.Az összes többi aminosav meg fehérje edzés után,de szerintem felesleges ennyi mindent szedni.
2021. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezekre nincs szükséged, csak egy jó étrendre, és egy jó edzéstervre.
2021. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért azzal kezdi valaki az edzést, hogy megvesz egy csomó cuccot.

Először edzeni kell és jó étrendet beállítani és majd arra ráépíteni az étrendkiegészítőket...

2021. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Egyikre sincs szükség, főleg a fehérje porra.
2021. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Fogyni és izmot építeni egyszerre szinte lehetetlen. Nagy eséllyel csak stagnálni fogsz. Ahogyan mások is mondták, az étkezés legyen belőve. Ezekre az extra cuccokra meg semmi szükséged nincs, főleg kezdőként. Pénzkidobás. Ha csak nem mozgatsz meg hegyeket nap mint nap, bőven letudod, sőt... túl tolod a szükséges aminosavakat sima étrendből. Kreatinnak meg mi értelme fogyáshoz, minek akarsz vizet kötni? Lassan ott tartasz, hogy ilyen kiegészítő nyavalyákból letudod a napi kalória beviteled felét :D
2021. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod :/
2021. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!