Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 14 kg...

Normális az, hogy 14 kg plusszal pánikba vagyok esve? Undorodom a külsőmtől, teljesen depressziós vagyok már tőle.

Figyelt kérdés
Fogyózok, de az nem egy egyik napról a másikra. Mivel bíztassam magam?
2010. aug. 23. 17:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kb 2 év alatt híztam ennyit lelki bajok miatt. Nem bírom ki, hogy 2 év alatt adjam le. A ruháim nem jók rám, minden ronda rajtam. :(

21 évesen 70 kg vagyok és lány.

2010. aug. 23. 17:23
 2/11 anonim ***** válasza:

Én tudnék neked ajánlani egy diétát,de itt mindenki lehurrogná. Azzal a diétával fogytam le 12 kilót 7 hét alatt,de nagyon kemény,szigorú fegyelmet igényel,és mozgást.Viszont,ha utána nem figyelsz oda visszaugrálnak a kilók. Elküldjem?

25/N

2010. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én már két kiló plusznál is azonnal visszafogom magam, le is adom két-három nap alatt. A fogyókúra ennyi plusznál nem megy olyan gyorsan. Tarts ki. Mozogni sem fontos az elején, majd ha már a súlyod csökken, ráérsz a sporttal.
2010. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ajánlom neked az önkínzós, koplalós diétákat. Ha egy kicsit is olyan vagy mint én -kezdetben lelkes, majd egyre kevesebb önuralom, ahogy éhezel-, akkor hamar úgy végzed hogy kiéhezve ráveted magad a hűtőre két három hét után, majd minden leadott kilót visszaszedsz, akár dupláját... és emellett tiszta depressziós is leszel.


Hány centi vagy? Én 164 cm vagyok és én is 70 kilóról indultam 2 hónapja. 2 hónap alatt 10 kilót fogytam. Úgy hogy nem éhezek sosem.

A titok? A kenyeret elhagytam, teljes kiőrlésű wasa kenyeret eszek reggelente de annyi. Bár tk. kenyeret nyugodtan lehet enni reggel. Naponta ötször eszek keveset. Ha megkívánom az édességet azt sem tiltom meg magamtól, de ha lehet akkor du 3-ig eszem, és nem csokit hanem müzliszeletet, diákcsemegét, korpás / zabpelyhes kekszet. Este már csak fehérje, esetleg gyümölcs, ha édesre vágyom. Ne kínozd magad, én vagyok a sok közül az egyik élő példa hogy anélkül is lehet fogyni. :)

Annyi ételt egyél amennyi egy 55 kilós nőnek elég, mindig erre gondolj.

Ha tudsz, sportolj is, legalább hetente kétszer. Futás, biciklizés tökéletes!

Sok sikert, menni fog!

23/L

2010. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Egészségesen próbálok. 1 hete csinálom, de hol -1 kilót mutat, aztán megint többet, ez már kikészít.


165 cm vagyok.


Én így próbálom, hatni fog, csak ki kell tartanom?:

- semmi cukros (ritkán 1-1 joghurt)

- kevés lisztes (tésztát, kenyeret nem is eszek)

- sok tejterméket fogyasztok, tejet,natúr joghurtot, sajtot napi szinten

- sokat iszok

2010. aug. 23. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Éppen ma láttam a Lagzilajcsit. Nahát! Gyomorgyűrűvel, meg mindeféle hókusz-pókusszal lefogyott 50 kilót, de vissza is szedte. Állítólag szívószállal "ette" a csokoládét. Ennyit az önuralomról. Ha nincs, fogyás sincs.
2010. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2010. aug. 24. 01:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Lagzi Lajcsinak muszály volt visszaszednie! Mnodhatni,hogy neki életveszélyes volt az a mértékű fogyás,amennyit ő fogyott.
2010. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, állítólag az orvos tanácására szedett vissza pár kilót. Az orvosnak korábban nem jutott eszébe, hogy ez sok lesz?


Én az egészség és természetesség híve vagyok, elzárkózom mindenféle tabletától, portól, gyűrűtől stb.

2010. aug. 24. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen normális! Ennyi súlyfelesleg lehet hogy még élettani szempontból nem veszélyes, de esztétikailag már mindenképpen hátrányos. Örülj neki, hogy már most érzed, tegyél ellene már most. Ép testben ép lélek!
2012. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!