Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fekszenek le aludni a...

Hogyan fekszenek le aludni a kövérek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy a nagy hasú emberek hogyan fekszenek hason? Nem nyomja őket?

2021. máj. 12. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

1. Miért nyomná, az ember hasa nem kemény, nincs nagyon tartása sem.


2. Nem mindenki szokott hason aludni.

2021. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Engem már oldalfekésben is nyom, borzalmas.
2021. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

A háj nagyon puha, félúton van a szilárd és a folyékony halmazállapot között. Ha hasra fekszik az illető, akkor a hájának egy része két oldalra szorul, és kevesebb marad közvetlenül alatta.


A háj mindig lefelé törekszik, a gravitáció szabálya szerint.


Állagát tekintve olyasmi, mint a SPAR-ban kapható zacskós tej. A zsír szinte szétfolyik, a bőr viszont összetartja. Így jön létre a félig folyékony, félig szilárd állag. A has olyan, mint a kocsonya.

2021. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem, sot meg jobb is hogy kellemes puha parnakon alszom, nem pedig csontokon...😉
2021. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal könnyebb, mint terhesen.
2021. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
2+ éve kórosan elhízott voltam, simán aludtam hason akkor is. A hatalmas melleim pl sokkal jobban zavartak ilyen szempontból.
2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
nekem csak egy kevés felesleg van a hasamon, de nem tudok hason aludni, nyomja a gyomrom és hányingerem lesz. pedig imádok hason aludni :(
2021. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Ágyban nem biztos, hogy gond, de nagy pocakú ismerősöm (nem olyan durván elhízott, csak szétnyílt hasizma van) kemény felületen nem szívesen fekszik hasra, nem kényelmes neki. Ez probléma pl. gerinctornánál. Aludni oldalt is lehet.
2021. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit feloszló
2021. máj. 12. 21:41
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Hatalmas hasam van,terhesen sem látszódtam terhesnek.Nem tudok hason aludni,olyan,mintha egy zsák szalma lenne alattam.

Próbálom lefogyni,hála az égnek sikeresen...😊

Oldalt alszom,háton sem tudok,mert megfojt a hasam és a mellem is.

2021. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!