Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valamennyit feszesiteni...

Lehet valamennyit feszesiteni a hasamon, hogyan?

Figyelt kérdés
5 hete komolyabban fogyokurazom, plusz futok. Egesz szepen mennek is le a kilok. Mar kicsit latom is magamon. Derektol lefele rendbe leszek a futas miatt, de felso testre eddig meg nem volt energiam koncentralni. Egy idoben a fogyokuraval, visszaalltam dolgozni teljes munkaidoben, egesz nap talpalok. Most mar talan kezdhetnek valamit felulre is, de sajnos elmenni edzoterembe nem tudok, itthon kell megoldanom a kis lakasban. Foleg a hasam es a felkarom feltunoen nagy, aranytalan lesz a labamhoz kepest. Nem annyira vaskos abkarom, de lehetne vékonyabb. Sulyzot max ilyen kicsiket tudnek venni, ilyen par kilosokat, nem tudom, az eleg lenne e. A hasam viszont a legnagyobb gond. Mindig is volt hasam, meg akkor is, mikor gyerekkoromba olyan nadszal vekony voltam, hogy majdnem elmehettem volna anorexiasnak. Szoval sajnos genetikailag van hasam. Mennyire van eselyem lapositani. Soha nem probaltam. 37 eves no vagyok, 2 szulessel.
2021. máj. 14. 08:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megirni, az idealis sulyom internetes kalkulatorral 48 kg tol folfele irja, kabe 60ig ha jol emlekszem. De 48 kilosan szerintem megint anorexiasnak neznek ki, 55 a celom, a palcika ember format nem szeretnem elerni.
2021. máj. 14. 08:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasra akarsz izmot, akkor pont szerencséd van. Se súlyzó, se konditerem nem kell hozzá. Napi fél óra intenzív edzés, plank variációk. Ha meg majd bírja a hátad, akkor ab roller. Hasat edzeni azért szívás, mert az egyetlen olyan izomcsoport, ami azelőtt elkezdene fájni, hogy a tényleges fáradás beállna. Szóval ha fáj és éget, csak csináld tovább, amíg nem tudod tovább tartani. Viszont mivel a legkisebb izomcsoportról beszélünk, ezért a hasra edzés fogja a legkevesebb kalóriát is égetni, szóval ne felejts el mást is csinálni mellette, ha fogyózni akarsz.
2021. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg gyerekvállaláson nem gondolkozol? Akkor arra a pár hónapra feszes hasad lesz, és az edzést is elhalaszthatod. Meg akkor dolgoznod sem kell egy-két évig.
2021. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!