Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 161cm és 53 kg vagyok, szóval...

161cm és 53 kg vagyok, szóval nem vagyok kövér, de nem sima a hasam, és szeretném a fenék -comb részt feszesíteni. Tudtok-e ötletet adni arra hogy egy hét alatt ezt bár részben elérjem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést , nem lapos a hasam.
2019. jún. 23. 15:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen fesztivál kezdődik egy hét múlva?
2019. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jövő nyárra tudsz készülni. De akkor tényleg csináld meg!!


Előbb a tömegnövelésre van szükség. Tehát comb és popsifeszesítés. Izmokag kell felszedni oda.

Keress edzéseket popsira, és nézz hozzá étrendet is. Általában olyan cikkek vannak, amik egyszerre foglalkoznak a témával. Leginiább guggolás, súlyzós guggolás lesz benne.


Ez mehet 2-3-4 hónapig. Aztán utána december-januárig mehet a testzsírszázalékod csökkentése.

Szálkásító edzés és étrend kell hozzá.

Nekem a szobabicikli jött be.


Nyugodtan keress googlben, nézz szét a cikkeknél, kérdezősködj edzéssel kapcsolatos fórumokon. Vagy akár fizesd be magad edzőterembe! 🙂


Az alakformálás egy soha véget nem érő folyamat. Érdemea minél előbb elkezdeni.

2019. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igaz , köszi :)

Talán ez alatt az egy hét alatt inkább ilyen víz-kidobásos cuccra gondoltam talán , ilyet olvastam csak nem értek hozza :)

Nem fesztivál , esküvő :)

2019. jún. 23. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Biknis esküvő lesz? :D

Viccet félretéve, öltözködéssel szépen lehet alakot formálni, 53 kilósan nem hiszem, hogy felöltözve látszik, hogy nem teljesen lapos a hasad. Mondjuk, ha arról van szó, hogy te vagy az ara, és nem férsz bele a menyasszonyi ruhába, akkor bizony gond van.

2019. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok :)

Igazából szerintem csak most jött a motiváció hogy szép az idő , lassan barnul a bőröm és ilyenek :)

2019. jún. 23. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mivan ha ledobod a vízet?😂 kevesebb lesz súlyod de ugyanúgy hájas lesz a hasad és a segged.
2019. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hónapokkal ezelott kellett vna kezdeni, azt talán lenne már valami, nem most egy hettel elotte mert lusta voltál. Egy hét alatt semmid nemfog lemenni még ha koplalsz akkor sem.
2019. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor hájas hassal és seggel megyek most (ha te így értetted a leírások) :) :)
2019. jún. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!