Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeérő belső comb ,50 kg...

Összeérő belső comb ,50 kg testsúly. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Fogynom szerintem nem kellene. Elég hülye a testalkatom. Mindenhol nagyon vékony. A mellem kicsik, a derekam nagyon nagyon vékony de a csípőm és a combok szélesebb. 165 cm vagyok. Szeretnék kezdeni valamit, nyilván a csípő csontomon nem tudok változtatni de a belső combjaimon igen. Én nem akarok izmos lenni. Hogyan diétázzak? Vegetáriánus vagyok, de igazából tejtermékeket sem fogyasztók csak néha házi tojást.

2021. máj. 17. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Persze, fogyj meg szerintem 20 kilot, radferne. 🤦‍♀️🤦‍♀️


Surgosen keress fel egy pszichologust kerdezo, mert ebbol sulyos eveszavar lesz, ha ehhez a magassaghoz 50 kilosan kovernek latod magad. Az osszeero comb alkati kerdes. Es egyebkent sem ertem, hogy mi ebben a tragedia.

2021. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem diétázni kéne, hanem edzeni, a diétától összességében még vékonyabb leszel, nem fog csak a belső combodról lemenni a zsír. Izmot kell felszedni, mert az ad formát. De ne aggódj, nem leszel kipattintva attól ha edzesz rá, csak ha tolod a rengeteg fehérjét mellé és versenyszerűen komolyan veszed. Van neten millió edzés belső combra.
2021. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem látom magam kövérnek, egyébként miért szeretnek az emberek egyből evés zavarta fogni mindent? Az nem létezik,hogy valaki szimplán csak csinos akar maradni? Nincs testképzavarom. Összességében semmi problémám nincs,de nem teszik az összeérő combom,ennyi. Egyből forduljak pszichológushoz.😱🤦
2021. máj. 17. 18:54
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Alkati kérdés az összeérő comb, a csontszerkezetedet nem tudod megváltoztatni. Ettől még lehetsz csinos, ilyen arányokkal biztosan az is vagy. Fogadd el, ez nem "hiba", csak egy interneten elterjedt hülye igény.
2021. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem anorexiásan 163cm/39kg mellett is összeért a combom, mert keskeny a csípőcsontom. Nem tudsz vele mit kezdeni.
2021. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem a testsúlyon múlik, adottság. Kicsit edzhetsz, hogy jobb legyen, de barátnőm nyáron is vagy combot takaró nadrágot hord, vagy ha feljebb ér akkor harisnyával veszi fel hogy ne kezdje ki.
2021. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
ja,ja egy 20 még dobjál le .
2021. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez genetika.
2021. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Csinálj belsőcomb gyakorlatokat. Vagy pl ez a gép is jó és nem drága [link] Két combod közzé kell venni és össze kell nyomogatni. Ez jól edzi a belső combot. Nekem is volt ilyenem
2021. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
62%
Próbálj meg edzeni rá aztán hátha. Igazán feltűnő izmod úgysem lesz, attól ne félj de "összébb mehet" a combod vastagságra.
2021. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!