Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nagyon nassolós volt,...

Aki nagyon nassolós volt, hogyan tudta megállni?

Figyelt kérdés
Chips, csoki és társaik.

2021. máj. 17. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Én nagyon az voltam. Naponta legalább 1 tábla csoki, vagy 1 csomag keksz stb.

Közhelyes, de tényleg úgy szoktam le róla, hogy egyszerűen nem vettem. Az nem vállt be, hogy ha csokit kívántam akkor mondjuk gyümölcsöt ettem helyette. Utána ugyanúgy befalatam (volna) a csokit is.

Illetve a másik, hogy a nasit beépítettem az étrendembe. Pl nem külön nassolok csokit, hanem reggelire megeszek 2 szelet csokis müzliszeletet.

Vagy pl vacsorára nem eszek meg 1 szendvicset, hanem csak felet + valami kis nasit.

2021. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem két éve van fogszabályzóm így én nem is ehetek pl chipset szóval már nem is kívánom. Csokit meg csak ritkán eszek mindig csak akkor veszek mikor hónap elején megyünk vásárolni akkor is csak egy kis szeletet. Régen nagyon sokat nassoltam mikor rossz kapcsolatban voltam és 60kg-ról 90-kgra híztam. Nagyon nehezen fogytam le és ez segített abban, hogy ne egyek annyi nasit.
2021. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak simán nem vettem be.
2021. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem vettem, és anyumat is megkértem, h ne vegyen. Ha nagyon rámtör a rágcsálhatnék,akkor alma, müzli szeletek.
2021. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1, beépítettem az étrendbe

2, nem vettem, így nincs kísértés

2021. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Kalóriszámlálás és cukorbevitel figyelése segít. Általában este szoktam magam megjutalmazni, ha egész nap rendbe ettem és még belefér a keretembe. A teljes lemondás nekem nem menne, és mivel nem szeretek édeset reggelizni, ezért az sem opció.
2021. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Kezdj el egészésges alternatívákban gondolkodni és fokozatosan hagyd el őket, vagy fókuszáld a nassolásra költött energiádat valami másra. Egy új hobbi, vagy szociális kapcsolatok. Milka csoki helyett lehet mondjuk magas kakaó tartalmú, hozzáadott cukor nélküli csokit enni. Azon felül, hogy kivélesen jó mono-szaturált zsír forrás (ami az olivaolajban is van), nagyon sok pozitív élettani hatása is van. Chips helyett ott a puffasztott rizs, kukorica, köles. Nem mondok márkákat, hogy ne nézzenek marketing accnak, de rengeteg, megfizethető opció van már, ami ízre is nagyon jó. Én egy-két hetente tartok csokis napokat, mert jó a közérzetnek és néha kell az extra zsír az étrendembe.
2021. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

1. Én olyan "luxuscsokit" kezdtem venni, amit máskor csak ajándékba vettünk. Abból régen is csak 1-1 kockát ettem egyszerre, nem úgy, mint egy "átlag" csokiból, amiből "lecsuszott" sokszor az egész tábla. Szóval így könnyebb volt beosztani.

2. Ha azt a napi 1-2 kockat megeszem, akkor csak arra figyelek, nem olvasok közben vagy valami. Nem csak "lecsuszik", kiélvezem.

3. Rászoktam az uzsonnára, így késő délután nem jön ram az "ehetnek"

4. Napi 1 ragot is el szoktam ragni.

2021. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is az jött be, amit a #8 írt első opcióként. Egyszer még valami femina vagy kiskegyed színvonalú oldalon olvastam ezt a tippet :D Gagyi oldalak, de ez tetszett, eszembe nem jutott volna magamtól, és elég jól működik. Hogy vegyünk valamilyen gyönyörű kinézetű, akár kézműves csokit/trüffelt/pralinét stb, és nagyon lassan, látványát-ízét kiélvezve együk meg. Meg tényleg ha drága és különleges egy édesség, azt valahogy sajnálja befalni együltő helyében az ember lánya. Míg egy tábla olcsó Milka nekem is mondi lecsúszott egyben.
2021. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nekem feltettek egy fogszabályzót, rögtön nem volt kedvem nassolni :D
2021. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!