Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha unjátok...

Mit csináltok, ha unjátok magatok? Filmezés, séta, takarítás, ikyesmiket írnátok? Én gyakran nassolok, ha unom magam. Ti mivel foglaljátok el magatok?

Figyelt kérdés

Gyakran nassolok / eszem ha unom magam


Sorozatot szeretek nézni, hosszabb filmeket (90 perc) annyira nem, de az is ok


Szeretek: facebookozni, vicces sztorikat olvasni


Sétálni a városban

----


Nem szeretek: ruhát vásárolni, nézelődni, kozmetikumot vásárolni, sminkelni


Könyvet olvasni se (régebben szerettem, már nem)


---


Takarítást légyszi ne írjátok, mert kicsit tisztaságmániás vagyok, napi szinten 30-60 percet takarítok

Mindig találok valamit amit muszáj lemosni :D


Egyéb ötletek?


Vendéglátásban dolgozom, van amikor csak heti 3 nap melozok (12h) van hogy heti 4 vagy 5 nap (8 ora es 12 ora is van)


Ha heti 4 napom szabad akkor ugye néha unja magát az ember


De ha heti 5 nap melozok és 2 nap szabad akkor orulok ha van idom magamra


Ti miket csináltok?


Filmezés

Mozi

Barátokkal lenni

Könyv, olvasás

Sport

Netezés

Kirándulás


Ilyesmiket írnátok?



2018. okt. 7. 15:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Az lenne a cél hogy ne egyek még puffasztott rizst se meg egészséges nasikat


Hiszen nem vagyok éhes

Csak unom magam


És utálom magam h folyton zabálok ...

2018. okt. 7. 15:02
 2/8 anonim ***** válasza:

En itt szoktam valaszolgatni.. :D


Vagy beszelgetni valakivel, ilyenek.

2018. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Számítógépes játékok.
2018. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Unalom ellen találták fel az olvasást, a különféle hobbikat, a sportot, a színhzat, az operát, a kiállításokat, az önkéntes munkákat, a tárlatokat, a könyvbemutatókat, a túrázást stb.
2018. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatok és bulizok egyet
2018. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem akarsz enni, de en ilyenkor teat fozok/citromos vizet iszok, de meg fozni is szoktam masoknak, vagy magamnak, aztan elrakom kesobbre. Engem ez lefoglal. Vagy sportolhatsz is addig, nem megeroltetot, csak egy kis lightos torna, ilyesmi.

Egyebkent, igaz, csak felig meddig vag ide, de nekem a nagyanyam azt mondta, hogy egy no sosem unatkozik. Ha megis azt mertem mondani, kiboritotta a ruhasszekrenyemet, es felettem allt, amig mindent ossze nem hajtottam. Nagyon utaltam ezt anno, de en sose erzem, hogy unatkozom. :D

2018. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki szoktam haverokkal menni városba, biliárdozunk egyet vagy csocsózunk, esetleg elmegyünk egyet sétálni, közben zenét hallgatunk.
2018. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán állok sorban. Más esetekben nem szoktam unatkozni, hisz van valami körülöttem, számítógép, könyv, ceruza, táj, konyha, kert...

Sok hobbim van. Most motorozásra nincs pénz, de túrázom, olvasok, természetfilmeket nézek, néha rajzolok, néha designolok, a párommal is csevegek, néha játszom ezt-azt... Főzni is szeretek, bár azt összehozni a böjttel néha túl nagy kihívás (de máskor pont jó, evés helyett néha sütök-főzök, ha nem vagyok éhes).


Ha nassolgatni akarok, akkor is ott az üres tea vagy a majdnem üres kávé. Vagy a(z eléggé cukros, de mit csináljunk, szezon van :D) alma, körte, de ezt akármikor nem eszem, inkább csak evésidőben (amit néha rugalmasan kezelek, de ez az én dolgom).

2018. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!