Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nagyon nassolós volt,...

Aki nagyon nassolós volt, hogyan tudta megállni?

Figyelt kérdés
Chips, csoki és társaik.

2021. máj. 17. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok itthon olyasmit, mert addig nem nyugszok, amíg fel nem falom. Viszont fehérjés palacsinta és shake mindig van itthon, ha édeset ennék arra esik a választás.
2021. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az vált be, hogy nem veszem meg. Próbálkoztam azzal, hogy egészségesebb alternatívákat egyek pl. gyümölcs, zöldség, magvak, mentes sütik stb., de nekem ez nem tudta pótolni a rendes nassit. Csak felidegesítettem magam rajta, ugyanígy kívántam és általában meg is ettem mellé a csokit vagy akármi mást. Amint hazaköltöztem a szüleimhez ez rögtön meg is borult, mert tele a ház mindenféle rágcsával, keksszel, cukorkával, csokival, sajtos tallérral, péksüteménnyel stb., anyukám szinte minden nap vesz ilyeneket és az egész család eszi is. Ott nem bírtam ki, hogy ne egyek. Viszont azt teljesen jól tudtam előtte tartani, hogy nem veszek magamnak és akkor nincs.
2021. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor valami meleget, 0kalóriás dolgot iszom, pl. zöldtea magában, vagy esetleg fahéjas latte (fahéj rúd vìzben kifőzve (fahéjas vìz) + házi zabtej hozzá, amiben nincs cukor), ez persze nem 0kalóriás, de isteni finom és cukormentes. A fahéj amúgy is javìtja az inzulin érzékenységet, szóval ha nagy nasis voltál előtte akkor ez elég egészséges.
2021. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!