Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli:1-2 szelet müzli Ebéd...

Edana kérdése:

Reggeli:1-2 szelet müzli Ebéd: főtt étel Vacsi: kefir/joghurt Mennyire jó ez így?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt ekkora súlyfeleslegre értem. Majd, ahogy haladsz a fogyásban, folyamatosan csökkentheted a bevitelt. De NE menj 1400 alá. Azt is majd csak a legvégén az utolsó néhány kilóra.

10-es vagyok.

2021. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

1500 kcal felett hizok bármilyen mozgás tevékenység mellett is

úgy hogy az hogy én naponta 1900at eszem felejtős :(

ezért gondoltam erre :)

hogy hátha ez megoldást jelenthet :)

2021. máj. 20. 20:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy rosszul számolsz valamit? Az elég nagy különbség. Mindenkinek más a szervezete, a kalóriakalkulátorok csak egy tippet adnak, de ez akkor is túl nagy differencia.

Esetleg elnézhetsz orvoshoz, hogy kizárd az egészségügyi hátteret.

Ha ez a helyzet, akkor sportolj valami könnyedet és egyél mellé 1200-1400 kalóriát. De ez tényleg nagyon minimum, ilyen súlynál meg nagyon kevés.

2021. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

nem számolok rosszul anno mikor elkezdtem akkor folyamatosan növelték csokkentettem tehát ez már gyakorlatból jött akkor 1500 volt a plafon volt h 1200 és bár tudom h nagyon kevés de még a 800al is billegek.

nem tudom mit lehetne mert már lejjebb nem kéne menni de lehet h nincs más megoldás sajna :(

tény h a makrokra mostanában nem figyeltem régen abból is meg volt egy érték aztán egy idő után azzal is híztam...

úgy hogy azokat is korrigálni kellett folyamatosan...

hagyjuk mire...

az sem jó...

tudom de már szerintem tényleg nincs mit tenni.

de tanácsokat szivasen elfogadom hogy miket kéne mozognom ahhoz h minimum az 1200at tudjam tartani.

több órás sport szerintem szóba sem jöhet sajnos :(

de bármi másra vevő vagyok :)

2021. máj. 21. 01:20
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha 800-al billegsz, akkor mindenképp nézz el orvoshoz. Ilyen alacsonyan betegség nélkül nem lehet "billegni". Mond el az orvosodnak, hogy 800 kalóriánál sem fogysz stabilan. Ő kivizsgál majd és megmondja, hogy milyen betegség lehet a háttérben. A legtöbb esetben gxógyítható/kezelhető betegség a ludas, úgyhogy nem kell nagyon aggódni.

Ha nem betegség okozza, akkor pedig egy lehetőség maradt: hogy rosszul számolod a kalóriákat.

2021. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!