Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni 1 hetes...

Mennyit lehet fogyni 1 hetes léböjttel, teázgatással, kávézással? Olyan mérges vagyok magamra, hogy hihetetlen.

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon mérges vagyok magamra. Megettem vacsira 2 db kisebb rántott sajtot babfőzelékkel. Tudom, hogy nem diétás kaja, de már nagyon kívántam. És ráálltam a mérlegre, és azóta is szinte 3 kilóval több vagyok most, mint reggel. Azóta is sétálgatok és szobabiciklizek, már majdnem 10 kilométert gyalogoltam a kertben, de még mindig ugyanannyi vagyok. Egyszerűen nem hiszem el, pedig nem tűnt soknak. Az egész heti diétámnak ezzel annyi, visszahíztam, amit leadtam, kész, vége. Úgy döntöttem, hogy léböjtbe kezdek, csak zöldség és gyümölcs turmixokat fogok inni, vizet, kávét, és teát, amíg nem adom le ezt a legalább 10 kiló fölösleget, ami rajtam van. Egy csomót jojóztam már, és elegem van abból, hogy zsírpacni vagyok, le akarok fogyni. Mennyi ideig kell léböjtölnöm, hogy fogyjak 10 kilót? Halál komolyan beszélek, mert elegem van már mindenből. Nem akarom, hogy ez a ronda dagadt valaki nézzen vissza rám a tükörből. Akármennyit sportolok és sétálok és diétázom, nem fogyok le, már elegem van. Ha kell éheztetem magam, de le akarok fogyni, és nem lassan 1 év alatt, mert 1 év múlva ki tudja mi lesz. Így sincs önbizalmam a dagadt hájas testem miatt. Egy falatot se érdemelnék a nagy dagadt testembe, még anyukám is mindig csúfol és kacag, ha sétálgatok itthon, persze neki van igaza, mert nem vagyok képes lefogyni. Nekem elegem van mindenből mostmár, tényleg készen állok bármilyen drasztikus lépésre.

2021. máj. 21. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi. Fekudj le es aludj, es reggelre kevesebb leszel.

Jojozni meg azert jojozik a sulyod, mert "...de már nagyon kívántam...".

MINDIG jojozni fogsz, ha nem vagy kovetkezetes.

2021. máj. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Edzeni kell, nem koplalni. Ha több energiát fogyasztasz, mint beviszel, akkor lefogysz, ennyi. Persze ez könnyebb kevés kalóriával.


Másrészt keress rá arra, hogy coolsculpting.

2021. máj. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért jojózol, mert ezt csinálod. Bezabálsz, majd koplalsz. Aztán alig várod, hogy újra zabálhass.

Ez nem így megy. Semmi gondot nem okoz a rámtott sajt, meg a főzelék, ha belefér a napi kaliória mennyiségedbe. Ha többet égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor előbb utóbb fogyni fogsz. Sportolj, mozogj, és ne ilyen baromságokban látsd a megoldást, mint a léböjt.

2021. máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Jóisten gyere le, ez nagyon sok sebből vérzik. Ez a fajta öngyűlölet sokkal károsabb, mint egy adag rántott sajt. És logikus, evés után mindenki nehezebb, de ez nem változik egyből mágikusan testzsírrá. Ha megiszok egy fél liter vizet, akkor is nehezebb vagyok fél kilóval, pedig az csak víz :D Egy nap alatt több kg ingadozás is belefér pont ezek miatt. 10 km séta a kertben elég kényszeresnek tűnik, és nem tudom, miért vártad, hogy egyből "lefogysz" tőle. Ha most nem eszel addig, míg 10 kg-ot le nem adsz, akkor a rántott sajtnál sokkal "rosszabb" dolgokat fogsz utána, és kezdődik az egész elölről. Pont emiatt fogsz jojózni, igen. Mindenki megérdemli az ételt, kell az életben maradáshoz. Lefogyni nem úgy kell, hogy x hétig nem eszel (ki se bírod), utána meg ugyanúgy, mint addig. Tarts egy normális, egészséges étrendet némi kalóriadeficittel, olyan nincs, hogy ettől ne fogynál. És ebben még a rántott sajt meg a főzelék is benne lehet néha. Ha meg akarod tartani a súlyod később, akkor drasztikus lépésekkel nem fog menni. De szerintem egyébként tök mindegy, hogy ide mi miket írunk, menni fogsz a saját fejed után....
2021. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Reggel, éhgyomorral mindenkinek kb. 1 kilóval kevesebb a súlya, mint este.
2021. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyheti léböjt után a dupláját hízod vissza a leadott kilóidnak, ahogy visszatérsz a megszokott adagodhoz.
2021. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aggódnék a párom miatt, ha hisztérikus rohamot kapna azért, mert evett egy jót. Egy ilyen fogyókúra úgysem fenntartható, a falási rohamok pedig azt jelzik, hogy a tested hiányolja a rendes bevitelt.

Előbb tehát rendbe kell rakni az étkezést, utána jöhet a mozgás és fogyás.

2021. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Drága szivem, azért vagy nehezebb mert benne van a kaja a tápcsatornádban.

Ha megiszol két liter vizet, attól is két kilóval többet mutat a mérleg, aztán ha végigmegy rajtad, reggelre kiürül.


Egy nap alatt nem fogsz meghízni.


Ami viszont gáz, az az, hogy ilyen koplalós-zabálós habitusnál a koleszterin és a vércukor megy minden irányba mint az ökörhugýozás.


Emiatt lenne jó, ha nem 100%ban vonnád meg magadtól a tápanyagokat, és utánna nem ezerrel menne a trakta. A kulcs a kiegyensúlyozottság, ameddig a makróid és a kalória keret rendben van (és ez nem valami beteges keret, pl 1200 kalória/nap, hanem mérsékelt deficit) addig minden oké.


Méreckedni meg heti egyszer (!!!!!) érdemes, a hét többi napjàn felejtsd el a mérleget.

2021. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy jojózol, hogyha nem eszel, aztán mikor normálisan kajálsz!, utána megint nem eszel, hisztirohamot kapsz, aztán persze úgyis kizabálod a hűtőt a léböjt-móka után.


Egyél nai 1500-1700 kalóriát, több fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt de ne vond meg magadtól a csokit, édességet sem. Mozogj és lemegy a 10 kg.

2021. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!