Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Fogyni...

Hogyan csináljam? Fogyni szeretnék. Alap kalóriakeretem kb 1500. Fogyáshoz net szerint 1300-1400kell. 2naponta edzek, ezekkel 400/500kalóriát szoktam elégetni. Egyek edzés napokon kb 1800kcalt-500kcal=1300. Pihi napokon pedig 1300-1400at?

Figyelt kérdés

Ha pedig minden nap edzek majd,akkor minden nap kb 1800at?

160/60. L. Formásodni szeretnék,és azt az 5kilót fogyni,amit felszedtem rendszertelen evéssel.

Köszi



2021. jún. 1. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ennyire belemerülni a kalóriákba. Egyél annyit, amennyi a kalóriakereted, és minden nap mozogj. Pihenőnapokon csak sétálj, takaríts. Szakíts időt kardióra is, de az erősítést se hagyd ki egy hét során. Kevesebbet ne nagyon egyél, mert az csak rövidtávú cél, egy idő után visszajön. Akkor fogysz rendesen, ha annyit eszel, amennyire szüksége van a szervezetednek és mozogsz mellé.
2021. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!