Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a kérdés olyanokhoz szól,...

Ez a kérdés olyanokhoz szól, akik koplalással fogytak. Ti mennyit tudtatok leadni időszakos koplalással és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok.

2021. jún. 8. 06:26
 1/8 anonim válasza:
72%
Én évekkel ezelőtt egy nyáron leadtam kb 25-kg ot.Nagyon sokat szobabicajoztam,sok vizet ittam,amikor éhes voltam.Amikor nagyon éhes voltan,akkor barackot,és vajaskenyeret ettem.Azóta megtudtam,hogy a zöld tea is felgyorsítja az anyagcserét.Tehát rendszeres zöld tea rendszeres fogyasztásával is lehet fogyni.Sajnos nálam erős szívdobogást csinált.Így neked is annyit ajánlanék,hogy kismennyiségben próbáld ki.
2021. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Az időszakos böjt nem egyenlőa koplalással.

Eszetlenül sem éri meg csinálni.

Egy 20:4-es ablakkal, teljes értékű ételek fogyasztásával (keress rá ez mit jelent, de nagyjából feldolgozatlan élelmiszereket) 3 hónap alatt simán lemegy 15 kg.

Ezt persze lehet turbózni, pl. heti 1x 2 napos léböjt kúrákkal.

2021. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ugye nem tervezel butaságot csinálni?
2021. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Le lehet vele fogyni csak utána amint visszáll az illető a rendes étkezésre akkor már egy db almától is hízni fog mert a szervezet raktározni akar majd az ínséges időkre mivel a koplalás alkalmával nem kapta meg a számára szükséges tápanyag és ételmennyiséget de persze mindenki maga dönti el mit hogyan csinál csak utána a jojo effektuson ne csodálkozzunk ami brutális tud lenni.Mozgás nélkül pedig töttyedt skinny fat alak lesz ami nem túl esztétikus de aki koplal annak hogy is volna energiája mozogni hisz örül egy idő után hogy él
2021. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Fiatalon, 14 évesen csináltam ilyen hülyeséget, hogy koplalok. Lement 25 kg kb 9 hónap alatt, de brutál módon visszaütött a dolog, hajhullás csomókban, gyengeség, fáradtság, gyomorfájdalom, gyakori hányinger, falási rohamok, feladás, visszahízás jojózás. Egyértelmű, hogy értelmetlen, és hosszútávon, lehetetlen épeszű embernek koplalásos fogyókúrát sokáig tartani. Akkor meg ugye ha nem tartja az ember, visszahízik, sokszor többet is, mint ahonnan indult. Én ezekben az időszakokban még túl fiatal voltam, nem volt elég tapasztalatom, tudásom ahhoz, hogy normálisan fogyjak és sajnos másokra hallgattam:( ezért mentem bele koplalásba.

Ha bevállalod, a te dolgod, max majd a saját károdon tanulsz belőle.

2021. jún. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
71%
Szia! 45 kilót adtam le 4 hónap alatt, 20 visszajött 1 év alatt. Most már viszont tudok mozogni, úgyhogy 5 kg kb. amit le kell adnom.
2021. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Én a teljes értékű növényi étrendet ajánlom neked, akár időszakos bojttel. Az ott leírt adagok biztosítani fogják, hogy ne eheztesd a tested.
2021. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os: Szia! Milyen időközönként ettél és mennyit?
2021. jún. 10. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!