Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hét és esküvőm lesz, későn...

4 hét és esküvőm lesz, későn kapcsoltam, hogy hahó nincs meg a legjobb formám..😂 Van ilyen sos diéta hogy a lehető legjobb formámba legyen? Mit alkalmazhatok?

Figyelt kérdés

#esküvő #Latvanyos fogyas #Kis ido alatt
2021. jún. 12. 22:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
65%

Hány kiló vagy

Mennyit mozogsz ?

2021. jún. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
96%
Édes istenem🤦‍♀️ Nekem is 4 hét múlva esküvő, ezért el is kezdtem életmódot váltani....decemberben. Csini leszek, vőlegényemnek nagyon tetszem, magammal rendben vagyok. 4 hét alatt ilyen brutál jojó-s diétákba tudsz belekezdeni,ami az esküvői kajálás után 10x annyira fog látszódni..
2021. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
48%
17-es nem az a baj hanem az hogy ha ilyenbe kezd majd az esküvőjén lesz rosszul. És mivel semmi adatokat nem mondott így az is elképzelhető hogy önképzavara van ezért írtam amit írtam mármint nem tudhatjzk hogy nem-e anorexias vagy bulimiás. Ha nem akkor is furcsa ez a hozzáállás hogy kerek perec így írja hogy tulajdonképpen ő csak magának akar tetszeni. Ez nem önértékelési probléma hanem ego. Ha önértékelési lenne akkor a barátjának akart volna tetszeni. Nem fobtos számunkra az infó de ezzel az infoval mindent elmondott magáról. Mert ha azt írta volna hogy szeretné jól érezni magát a bőrében úgy azt mondom oké, de így csak a másik félt tudom sajnálni de csak akkor ha ő sem ego. Ha ego akkor zsák a foltját. De őszintén szólva kérdezett egy irreleváns kérdést egy olyan kategóriába ami nem arról szól. Ez is lehet provokatív kérdés de akkor tette volna az emberi tulajdonság kategóriába. 😏
2021. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
33%

* nem tudhatjuk

* nem fontos

2021. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
67%
Max 4kg zsír + pár kiló ami salakanyag és víz. Szóval ilyen 6-7 összejöhet szerintem.
2021. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 SZücsöm ***** válasza:
86%

15 nem fog 1 hónap alatt 6-7 kilót fogyni max akkor ha keményen koplal.

Ami arra jó hogy rohadt xarul érezze majd magát az esküvőre és hogy a dupláját visszahízza rövidtávon.

2021. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
93%

Ez a vonat már elment.

Nem az esküvő előtt 4 héttel kellene ezen gondolkodni, hanem kb fél évvel ezelőtt kellet volna elkezdeni.

Mindegy, a párod így is szeret, a násznép meg... megszokja.

2021. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
94%
Na ez olyan mint amikor májusba mindenki rohan a terembe mert azt hiszik akkor készül a “ beach body “ 😂😂😂😂😂😂
2021. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
41%

Infot még mindig nem mondott a testhosszáról és a súllyáról.


Ha csak kulcsszóba maradt volna az ireeleváns info és releváns infot ír akkor abból több minden kiderült volna, és releváns válaszokat tudtunk volna írni ötletekkel, de így csak találgatni tud az ember, ilyen infokból. A 0-as vagyok. 🙂


Amúgy 4 hét alatt inkább a hozzá passzoló ruhát kellene választania de még abba sem tudunk tanácsot adni mert nem írta azokat a fránya adatokat és azt se hogy körte, homok óra vagy alma alakja van mert nem mindegyik alakon fog jól mutatni egy sellő vagy hercegnős ruha.

2021. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%
* irreleváns
2021. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!